Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

UYAR: “CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, DÜNYADAKİ TEK LİDER”

UYAR: “CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, DÜNYADAKİ TEK LİDER”

Bafra Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi ve İş Adamı Hüseyin UYAR, Tüm dengelerin sorgulandığı ağır ekonomik, sağlık ve siyasi kriz döneminde, tüm insanlara cesaret ve direniş çağrısında bulunan dünyadaki tek siyasi liderin Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu ifade etti.

Bafra Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi ve İş Adamı Hüseyin UYAR yaptığı açıklamada şöyle dedi;

“Tüm dengelerin sorgulandığı bu ağır ekonomik, sağlık ve siyasi kriz döneminde, dünyadaki tüm insanlara cesaret ve direniş çağrısında bulunan, başta inanç ve yaşama özgürlüğü olmak üzere özgürlüğe ‘evet’, dijital faşizme ise ‘hayır’ diyebilen dünyadaki tek siyasi lider Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dır.”

‘AVRUPA’NIN DA TÜRKİYE’YE İHTİYACI VAR’

Bu dönemin, Türkiye’nin Doğu’dan gelen göçmen akınına karşı Avrupa’yı savunduğu bir dönem olduğunu vurgulayan UYAR,

“NATO üyesi olarak Türkiye, dünyanın en gelişmiş ve en iyi yaşam kalitesine sahip olmaya devam etmesi yönünde, Avrupa için de bir garanti olarak Arap dünyası, İran ve Rusya sınırındaki ön cepheye yöneldi.” değerlendirmesinde bulundu.

UYAR; “PANDEMİ SONRASI TÜRKİYE’Yİ EKONOMİK OLARAK KİMSE TUTAMAZ”

“Yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle dünyanın zor bir dönemden geçtiğini söyledi. Buna rağmen bir çok sektörümüzün Avrupa’dan iyi durumda olduğunu vurgulayan Bafra Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi ve İş Adamı Hüseyin UYAR, şöyle konuştu:

“Bir çok sektörde durumumuz Avrupa’dan çok daha iyi konumda.

Şimdi çoğu firma iflas bayrağını çekti. Türkiye’deki hasar Avrupa’dan daha az.

Pandemi sonrası Türkiye’yi ekonomik olarak kimse tutamaz. Ülkemizin önü Allahın izniyle çok açılacak.” dedi.

UYAR; “AK PARTİ’NİN HİZMET DAVASI VAR”

AK Parti’nin hizmet davası olduğunu, laf üretmek yerine icraat yaparak Türkiye’ye sayısız devasa eserler kazandırdığına dikkat çeken Bafra Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi ve İş Adamı Hüseyin UYAR;

“Ak Parti olarak Bizim işimiz vatanımıza, milletimize hizmet etmek.

Ak Parti olarak 19 yıldır gece gündüz demeden çalışarak ülkemize nice eserler kazandırdık.

Bizim anlayışımız birbirimizle hizmet yarışı içerisinde olmak. Bu anlayış ile hayal bile edilemeyecek olan büyük hedefleri gerçekleştirdik.

Milli Teknoloji Hamlesi, savunma sanayii, Milli Uzay Programı’nın yanı sıra sağlık, ulaştırma, eğitim ve spor yatırımları başta olmak üzere takdire şayan hizmetler yaptık. Milletimizin övgüsünü alırken tüm dünyanında ilgiyle takip ettiği ülke konumuna geldik” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ