Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

UĞUR YAZICI: “HALKIMIZIN GÜVENİ AK PARTİ’YE DEVAM EDİYOR”

UĞUR YAZICI: “HALKIMIZIN GÜVENİ AK PARTİ’YE DEVAM EDİYOR”

Ak Parti Vezirköprü Belediye Meclis üyesi ve Ziraat Mühendisi Uğur Yazıcı , salgın koşullarındaki ekonomiye ilişkin “Biz, şunu biliriz. Sayın Cumhurbaşkanımızın iki özelliği benim için çok önemli. Cumhurbaşkanımız, Allah’tan başka kimseden korkmaz. Bir de bir konuda sonuna kadar çalışır. Sonra da tevekkül eder.” diye konuştu.

Türkiye’de halkın AK Partiye güveninin devam ettiğini vurgulayan YAZICI, işsizlik konusundaki şikayetlerin de gerçeği yansıtmadığını ve asıl meselenin “iş beğenmeme” olduğunu söyledi.

YAZICI “HALKIMIZIN GÜVENİ DEVAM EDİYOR”

Halkımızın Ak Parti’ye olan güveninin devam ettiğini ve her zaman da devam edeceğini bir kez daha vurgulayan Ak Parti Vezirköprü Belediye Meclis üyesi ve Ziraat Mühendisi Uğur Yazıcı sözlerine şöyle devam etti;

“6 genel seçim, 4 yerel seçim, 3 referandum, 1 Cumhurbaşkanlığı seçimi geçirdik.

Demokraside ölçü ne?

Ölçü, halkın verdiği destek. Bütün bu seçimlerde AK Parti, Recep Tayyip Erdoğan en önde çıkmıştır.

Belki en çok tartışılan yerel seçimlerde bile açık ara AK Parti aldığı oya göre önde olmuştur. Halkımızın güveni devam ediyor. Bugün yapılan anketler de bunu gösteriyor” dedi.

YAZICI: “CUMHURBAŞKANIMIZ, ALLAH’TAN BAŞKA KİMSEDEN KORKMAZ”

Salgın nedeniyle ekonominin etkilendiğini ancak başta ABD olmak üzere bütün dünyanın bu süreçten etkilendiğini belirten ve “Ekonomide problem yok diyemeyiz” diyen YAZICI, sözlerini şöyle sürdürdü:

Bu süreçten olumsuz etkilenmedik demek, kafamıza kuma gömmek olur ama Türkiye’de bir kriz yok. Biz, şunu biliriz. Sayın Cumhurbaşkanımızın iki özelliği benim için çok önemli. Cumhurbaşkanımız, Allah’tan başka kimseden korkmaz. Bir de bir konuda sonuna kadar çalışır. Sonra da tevekkül eder.

Ekonomik alanda da bu böyle. Herkesi değerlendirmeye çalışır. Sonuçta bir karar verir ve yoluna devam eder.

Farklı cephelerde mücadele veriyoruz, bu neyle olur? Ekonomi ile olur. Kriz varsa biz pandemi sürecinde insanlara nasıl destek verdik?

Tarihin en yüksek konut alımını yaptık. Sıfır araç alımı için 3 ay 6 ay sonrasına vatandaşa gün veriliyor” dedi.

HABER : İBRAHİM ALAÇAMLI

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ