Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

OSMAN PARLAK : “CAN AZERBAYCAN ASLA YALNIZ DEĞİLDİR”

Kuzey Su Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Osman Parlak:

” Dualarımız, yüreğimiz, canımız ve tüm varlığımızla, Tek Millet, İki Devlet paydasında gönlümüzü buluşturduğumuz Kardeş Azerbaycan’ın Dün olduğu gibi bugün de, Yarınlarda da yanındayız.

Azerbaycanlı Şehit Kardeşlerimizi Rahmetle anıyor, Yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyoruz.

Saldırgan Ermenistan’ı da lanetliyoruz” dedi.

OSMAN PARLAK: “AZERBAYCANLILAR BİZİM ÖZ KARDEŞLERİMİZDİR”

Kuzey Su Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Osman Parlak Konuşmasını şöyle sürdürdü :

“Dualarımız Karabağ’ın talihsizliğini yenip hürriyete kavuşacağı gün içindir. Azerbaycanlılar bizim öz kardeşlerimizdir” dedi.

OSMAN PARLAK: “KARABAĞ’IN MAKUS TALİHİNİ YENDİĞİ GÜNLER YAKINDIR”

Bahtı kara Karabağ’ın makûs talihini yendiği günler yakındır diyen Kuzey Su Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Osman Parlak Konuşmasını şöyle noktaladı :

“Karabağ’ın makûs talihini yendiği gün yakındır. İki devlet bir millet olarak, yıllardır Ermeniler tarafından işgal altında olan Karabağ’ın bu mezalimden kurtulması adına Türk Milleti olarak ciddi gayretler sarf ediyoruz.
Dualarımız mezalim altındaki esir ve işgal altında olan tüm soydaşlarımız içindir Unutulmasın Karabağ Türk’ündür, Türk Vatanıdır.

Dünyanın neresinde ezilen bir Türk ve mazlum var ise dün olduğu gibi bugün de onların yanındayız ve yanında olmaya da devam edeceğiz.

İşgal altındaki soydaşlarımızın esaretten kurtulması adına Türk milleti olarak gücümüz ve aklımızla, kanımızla canımızla, her türlü varlığımız ile yanlarında olduğumuzu birkez daha haykırmak istiyoruz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ