Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

HÜSEYİN UYAR ” AK PARTİ BAFRA YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ”

Geçtiğimiz cumartesi günü Bafra Ak Parti İlçe Teşkilatının 7. Olağan Kongresi yapılmıştı.

Tek listenin yer aldığı kongrede, mevcut başkan Av. İbrahim Semiz ve Yeni yönetimi tekrar göreve seçildiler.

Bafra Ak Parti İlçe Başkanlığı’na tekrar seçilen Av. İbrahim Semiz, kendisine destek veren delege ve partililere teşekkür ederek Ak Parti’nin başarısı için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

HÜSEYİN UYAR :AK PARTİ İSİMLERİN ÖNÜNDEKİ SIFATA DEĞİL OLDUĞU YOLDA İSTİKAMETİNDE YOL ALAN HAREKETTİR

Yeni Yönetimde yer alan Eski yönetim kurulu üyesi, İş Adamı Hüseyin Uyar yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi : ” Ak Parti siyasi hareketin mevkilerin geçiciliğine inanan, dava hakkıyla kuşanmış, adaleti vefayı fedakarlığı çalışkanlığı ama en çokta inanmışlığı işin merkezine koyan işe bakarken isimlerin önündeki sıfata değil olduğu yolda istikametinde yol alan bir kadro hareketidir” dedi.

UYAR ” BU GÖREVE LAYİK GÖRENLERE TEŞEKKÜR ETTİ”

İş adamı Hüseyin Uyar 7. Olağan ilçe kongresinde Kendisine yer veren Başkan Av.İbrahim Semiz’e de teşekkür ederek şöyle devam etti;

Başkanımız Av. İbrahim Semiz Bey’e şahsıma gösterdiği sevgi, ilgi ve bu göreve layık gördüğünden dolayı çok teşekkür ediyorum. Sağ olsun var olsun İnşallah.

Biz Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla birlikte başta Başkanımız olmak üzere, Milletvekilimiz Orhan Kırcalı Bey’in öncülüğünde En iyi hizmeti verebilmenin gayreti içerisinde olacağız dedi.

UYAR : PANDEMİYLE MÜCADELE VERİYORUZ

Ak Parti Bafra İlçe Yönetim Kurulu Üyesi İş Adamı Hüseyin Uyar, Konuşmasının son bölümünü pandemiye ayırarak şöyle noktaladı.

” Uzun Zamandır dünyamız, ülkemiz, ilçemiz pandemiyle mücadele ediyor ve tabi ki bu mücadele zor geçiyor. Her birimiz çok dikkatli bir şekilde teşkilatlar olarak bu pandemi sürecinin geçirmeye çalışıyor ve bu konuda sahada olmaya çalışıyoruz. Bu süreçte gerçekten çok dikkatli olmalıyız. Hiç kimse sevdiklerini kaybetmek istemez. İnşallah Rabbim bizi bu illet’den kurtaracak. Ancak bizlerinde toplum olarak kurallara uyarak tedbirleri almamız gerekir. Dualarımızı eksik etmememiz gerekiyor. Dua bizden Takdir Yüze Rabbimizdendir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ