Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

ORHAN KIRCALI: “BİZ LAF DEĞİL, HİZMET ÜRETİYORUZ”

İBRAHİM ALAÇAMLI ÖZEL HABER

Sevgili okurlarım…

Bugün ki makalemin konusu, Samsun Milletvekilimiz Bafralı hemşerimiz Av. Orhan KIRCALI olacak.

Bilhassa Alaçam ve Yakakent ile ilgili, Sayın Vekilimizin önemli açıklamalarını okuyacaksınız.

Sayın Vekilimizle yapmış olduğumuz telefon görüşmesinde bize önemli açıklamalar yaptı.

Bu görüşmeyi, noktasına virgülüne dokunmadan, sizlerle paylaşıyorum.

Ak Parti Samsun milletvekili ve adalet komisyonu üyesi Av. Orhan Kırcalı yaptığı açıklamalarda:

“Alaçam ve Yakakent ilçelerinde doğal gaz şehir hatları kazı çalışmalarının kısa bir süre içinde başlayacağını doğal gaz olmayan ilçeler içinde Samsun milletvekilleri olarak ciddi çalışmalar yaptıklarını “söyledi.

 

ORHAN KIRCALI: “ALAÇAM VE YAKAKENT İÇİN TÜM HAZIRLIKLAR TAMAM”

 

Ak Parti Samsun milletvekili Av. Orhan Kırcalı konu hakkında şunları söyledi:

“Biz Samsun milletvekilleri, il ve ilçe teşkilatları, belediye başkanları ve tüm Ak Parti kadroları olarak bir ve beraberiz. Uyum, istişare ve koordine içindeyiz. Tek derdimiz Samsun’umuza ve ülkemize hizmet etmektir. Dünya lideri ve tüm mazlumların umudu olan Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın emrindeyiz. Bu bizler için büyük bir onurdur. Bu anlayış içinde milletimizin hizmetkarıyız. Alaçam ve Yakakent ilçelerimiz doğal gaza kavuşma çalışmaları dönemin enerji bakanı Sayın Berat Albayrak ile görüşmemiz başladı. Yaptığım görüşmede çok ilgili davrandı. Konuya olumlu bakarak il, ilçemizden dosyayı istedi. Belediye Başkanlarımız heyecan ve büyük bir arzu ile bu dosyaları hazırladılar. Başkanımıza arz ettik. Çalışmalar başladı. Akmercan firması doğal gaz borularını ve malzemelerini ilçelerimize getirdi. İki ilçemizde de bu hafta içinde doğal gaz şehir hatları kazı çalışmaları başlayacak. Bakanlarımıza ve iki ilçe belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. Doğal gaz Alaçam ve Yakakent’imize hayırlı olsun.

 

ORHAN KIRCALI: “DALGA KIRANLAR VE TESİSLER YENİLENECEK “

 

Milletvekili Av. Orhan Kırcalı açıklamalarına şu şekilde devam etti: “Yakakent ilçemizde dalga kıranların yenilenmesi için ilgili bakanlıkla görüşmelere başladık. Sahil yolu halkımızın en iyi ve güzel şekilde kullanacağı hale getirilecek. Mal gölü turistik tesisleri için Yakakent belediye başkanımız bir proje hazırladı. Bu tesisleri restore ederek halkımızın kullanımına açacağız. Yakakent doğal gazı, mal gölü tesisleri, sahil yolu ve dalga kıranları ile önemli hizmetlere kavuşmuş olacaktır.” dedi.

 

ORHAN KIRCALI: “KORONA İLE MÜCADELEDE ÇOK BAŞARILIYIZ”

Ak Parti Samsun milletvekili Av. Orhan Kırcalı korona sürecini değerlendirerek şu görüşlere yer verdi: ”Ülkemizi ve Dünya’yı soran, tarihin en büyük felaketleri olan korona pandemisi sürecinde ülkemiz, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde hem Avrupa’nın hem de Dünya’nın en başarılı ülkesidir. Sağlığa yaptığımız yatırımların önemi bir kez daha ortaya çıktı. Sağlık bakanımıza, bilim kurulu üyelerine, sağlık ve güvenlik çalışanlarımıza, tüm bakanlarımıza ve aziz milletimize teşekkür ediyorum. Bu süreçte 60’dan fazla ülkeye yardım ederek Türkiye’nin büyüklüğü ve yardım severliğini gösterdik. Ayrıca hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Tedavisi devam eden insanlarımıza şifalar diliyorum. Korona ile mücadelemiz devam ediyor. 1 Haziran tarihi itibariyle kontrollü sosyal hayat başladı. Bu dönemde de sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymalı ve maske takmalıyız.” dedi.

 

ORHAN KIRCALI: “HALKIMIZLA BERABERİZ”

 

Ak Parti Samsun milletvekili Av. Orhan Kırcalı açıklamalarını şöyle tamamladı: “ TBMM çalışmalarımız dışında her zaman Samsun ve ilçelerimizdeyiz. Teşkilatlarımızla beraberiz. Milletimizin emrindeyiz. Samsun için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bu yeni süreçte de halkımızla beraber olmayı sürdüreceğiz.” dedi.

Sayın Milletvekilimiz, Orhan KIRCALI beye İlçelerimize ve bölgemize gösterdiği duyarlılıktan dolayı, teşekkür ediyoruz.

Esen kalın…

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ