Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

DR.ŞAFAK AYGÜL’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

DR.ŞAFAK AYGÜL’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Özel MediBafra Hastanesi Genel Müdürü, Nükleer Tıp Uzmanı Dr. Şafak AYGÜL, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

AYGÜL mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Bir milleti kaynaştıran en önemli unsurların başında, milletin değer verdiği, milli ve manevi günler önemli bir yer tutar.

Bu manevi değeri büyük olan anlamlı günler, insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, güzel duygu ve düşüncelerin en üst seviyeye çıktığı, dargınlıkların unutulduğu, sevgi ve saygının katmerleştiği, herkesin birbirine hoş görü ile baktığı en güzel, tarif edilemez anlardır.

Bu vesileyle, idrak ettiğimiz bu güzel Ramazan Bayramını fırsat bilerek, milletçe kardeşliğimizi pekiştirip, dargınlıkları ve kırgınlıkları bir tarafa bırakarak tek millet olarak, huzur içerisinde yaşamaya, bilhassa özen gösterilmeli.

Bu güzel vatan için şehit düşmüş ecdadımızın şanına yakışan sorumluluk duygusunu üzerimizde hissederek, sergilediğimiz bu birlik ve beraberliği sadece bayramlarda değil, her zaman göstermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, mübarek Ramazan Bayramı’nın ülkemize ve milletimize kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder, değerli Bafralıların bayramını en içten ve kalbi duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ