Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

RAMAZAN YILMAZ’DAN 19 MAYIS VE KADİR GECESİ MESAJI

RAMAZAN YILMAZ’DAN 19 MAYIS VE KADİR GECESİ MESAJI

Özel Bafra Çözüm Koleji Kurucusu İş Adamı Ramazan YILMAZ, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ve Ksdir gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Ramazan YILMAZ, mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Türk Milletinin onur mücadelesi olarak kabul ettiği, bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü, fedakârlık, kahramanlık ve şerefle dolu tarihimizin önemli dönüm noktalarından biri olan kurtuluş savaşı hareketinin başlatılarak aziz milletimizden alınan destekle bağımsızlık meşalesinin yakıldığı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 101. Yıl dönümünü heyecanla kutluyoruz.

19 Mayıs ruhuyla sahip çıktığımız istiklalimiz, istikbalimiz ve cumhuriyetimiz gençlerimizin omuzlarında daha da yükselecek; ülkemiz gençlerimizin tarihimizden aldıkları ilhamla muasır medeniyetler seviyesinin en üstlerine çıkacaktır.

Bu vesile ile gençliğimize bayram olarak armağan edilen bu anlamlı günde, ülkemizin bağımsızlığının elden gitmemesi için büyük mücadele veren ecdadımızı ve Mustafa Kemal Atatürk’ü saygıyla anıyor, aziz milletimizin ve gençlerimizin bayramını en kalbi duygularımla tebrik ediyorum.” Dedi.

Özel Bafra Çözüm Koleji Kurucusu İş Adamı Ramazan YILMAZ, Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayınladı.

YILMAZ Mesajında,

“Bereket ve huzur içerisinde geçirmekte olduğumuz mübarek Ramazan ayının sonuna yaklaşmamızla birlikte, manevi lezzetinin doruğa ulaştığı, af ve mağfiret kapılarının ardına kadar açıldığı mübarek Kadir Gecesi’ni idrak edecek olmanın mutluluğunu ve sevincini yaşamaktayız” diyen İş Adamı Ramazan YILMAZ,

“Tutulan oruçlarla yapılan ibadet ve yardımlarla bir manevi iklimden geçerek idrak ettiğimiz Ramazan ayı, Kadir Gecesi ile zirveye ulaşmakta ve bayram sevinci ile taçlanmaktadır.

Ramazan ayı sevgi ve kardeşliğin pekiştiği bir aydır.

Kadir Gecesi de bin aydan daha hayırlı bir gece olup, aynı zamanda müminler için de bir fırsattır.

Kadir Gecesi dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, sevginin, saygının ve hoşgörünün hayatımızdaki birleştirici yönünün daha fazla öne çıktığı özel günlerdir.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam aleminin ve Bafralı hemşerilerimizin Kadir Gecesi’ni kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ