Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

KÖKSAL BAŞ’TAN 19 MAYIS VE KADİR GECESİ MESAJI

KÖKSAL BAŞ’TAN 19 MAYIS VE KADİR GECESİ MESAJI

İBRAHİM ALAÇAMLI tarafından bölgede medya mensubu olarak, Yakakent Temsilcisi seçilen KÖKSAL BAŞ,, 19 Mayıs ve Kadir gecesi nedeniyle bir mesaj yayımladı.

KÖKSLA BAŞ mesajında;

“Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak Tarihin dönüm noktalarından biri olmasına sebep olan 19 Mayıs 1919’un 101. yıl dönümüne ulaşmanın coşku ve heyecanını yaşıyoruz.

Bu vesile ile Atatürk ve aziz şehitlerimizi rahmet ,minnet ve saygıyla anıyor

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınızı kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

Haber55 Dergisi ve BafraHavadis.Com Haber sitesi Yakakent Temsilcisi KÖKSAL BAŞ , Kadir Gecesi dolayısıyla yayımladığı mesajında, bu gecenin kalplerin arınması ve İslam Aleminde manevi huzurun artmasında eşsiz bir fırsat sunduğunu belirtti.

KÖKSAL BAŞ, mesajında başta Samsun ve bölge insanı olmak üzere tüm İslam Aleminin Kadir Gecesini kutladı.

KÖKSAL BAŞ mesajında, “Birlik, dayanışma ve kardeşlik duygularımızın daha da yoğunlaştığı, rahmet, bereket ve mağfireti bol olan mübarek Ramazan ayının son günlerine yaklaşırken, Kadir Gecesi’ni idrak etmenin heyecanını yaşıyoruz. Kuran-ı Kerim’de buyrulduğu gibi bin aydan daha hayırlı olan bu gecenin hepimize bereket ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Bizi en güzel ay’a ve en güzel ayın da en güzel gecesine kavuşturduğu için Allah’a hamdolsun.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta bölge hemşerilerim olmak üzere aziz milletimizin ve tüm İslam Alemi’nin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor, bu mübarek gecenin ülkemize, tüm İslam Alemi’ne ve bütün insanlığa iyilikler, güzellikler ve hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ