Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

EYÜP ATMACA’DAN 19 MAYIS VE KADİR GECESİ MESAJI

EYÜP ATMACA’DAN 19 MAYIS VE KADİR GECESİ MESAJI

Cezzar İnşaat ve Cezzar Finans Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Eyüp ATMACA, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı ve Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

ATMACA, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 101. yıl dönümünü kutladıklarını, bugünün, yüce Türk milletinin tarihinde, millet egemenliğinin temellerinin atıldığı özel bir gün olduğunu söyledi.

Eyüp ATMACA mesajında şunları dile getirdi;

“19 Mayıs 1919 tarihi ve sonrasında kazanılan Kurtuluş Savaşı, yeryüzünün tüm mazlum uluslarına, bağımsızlık mücadelelerine cesaret edebilmeleri için örnek olan; yaktığı bağımsızlık meşalesi ile mazlum ulusların yolunu aydınlatan esaret altındaki nice milletlere örnek olan bir bağımsızlık mücadelesidir.

Cumhuriyetimiz gençlerimize emanet edilmiştir. Bağımsızlığına düşkün aziz Türk milletinin genç evlatları geçmişte olduğu gibi azim ve kararlılık içinde olmaya devam edeceklerdir.

Türkiye’nin yarınları, güçlü Türkiye hedefi, 2023 hedefleri için en büyük umudumuz, gururumuz gençlerimizdir.

Gençlerimiz dünü, bugünü ve geleceği en iyi şekilde yorumlayacak. Her türlü düşmana dün olduğu gibi gelecekte de galip geleceklerdir.

Bu düşüncelerle büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını anıyor, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, tüm gençlerimizi, tüm hemşehrilerimizi en kalbi duygularımla selamlıyorum.” Dedi.

Cezzar İnşaat ve Cezzar Finans Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Eyüp ATMACA , Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayımladı.

ATMACA mesajında;

“Birlik, dayanışma ve kardeşlik duygularımızın daha da yoğunlaştığı mübarek Ramazan-ı Şerifin son günlerine yaklaşırken, Kadir Gecesini idrak etmenin coşku ve heyecanını yaşıyoruz.

Kadir Gecesi, Kuran-ı Kerimin yeryüzüne indirildiği ay olması bakımından kutsal bir öneme sahiptir ve yine Kuran-ı Kerimde buyrulduğu gibi bin aydan daha hayırlı bir gecedir.

Onun için bu mübarek gecenin hepimizin kalplerine, gönül dünyalarımıza ışık saçmasını, vicdanlarımızı aydınlatmasını, hepimize neşe ve huzur getirmesini temenni ediyorum.

Bu mübarek gece hürmetine şu anda yeryüzünde başta İslam ülkeleri olmak üzere dünyanın dört bir yanında zulüm altında inleyen kardeşlerimizin zulümlerinin dinmesine vesile olmasını, ülkemize ,ilimize ,ilçemize ve insanlığa hayırlar getirmesini Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ