Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

DR. ŞAFAK AYGÜL’DEN 19 MAYIS VE KADİR GECESİ MESAJ

DR. ŞAFAK AYGÜL’DEN 19 MAYIS VE KADİR GECESİ MESAJ

Özel MediBafra Hastanesi Genel Müdürü, Nükleer Tıp Uzmanı Dr.Şafak AYGÜL, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı ve Kadir Gecesi dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 101. yıl dönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayan Özel MediBafra Hastanesi genel Müdürü Şafak AYGÜL, şu ifadelere yer verdi:

“19 Mayıs 1919 tarihinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşlarıyla birlikte milli mücadelemizi başlatmış ve bağımsızlık meşalesini Samsun’dan yakmıştır.

İlhamını Çanakkale kahramanlığından alan milli mücadelemiz, Türkiye tarihinin de en önemli dönüm noktalarından biri olmuştur.

Kahraman halkımızın bir asır önce oldukça ağır şartlar altında gösterdiği büyük cesaret ve fedakârlık, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşu ile taçlanmıştır.

Bu vesileyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve rahmetle anıyor, başta gençlerimiz olmak üzere milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutluyorum.” İfadelerini kullandı.

Özel MediBafra Hastanesi Genel Müdürü Şafak AYGÜL, “Kadir Gecesi” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

AYGÜL mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Ramazan-ı Şerifi uğurlamaya hazırlandığımız şu günlerde Kadir Gecesine kavuşmanın huzuru ve mutluluğu içerisindeyiz.

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi, Kur’an’ın Allah tarafından Peygamberimiz Hz. Muhammed’e (sav) vahyedilmeye başladığı gecedir.

Bu gece gönüllerin huzur bulduğu, dua ve yakarışların Allah’a sunulduğu ve günahların bağışlandığı müjde gecesidir.

Başta ülkemiz ve milletimiz olmak üzere tüm İslam aleminin Kadir gecesini tebrik ediyor ve bu mübarek gecenin, oynanan oyunlarla birbirine düşürülen İslam coğrafyasının yeniden birleşmesi ve kenetlenmesi için vesile olmasını niyaz ediyorum.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ