Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

DR. MUSTAFA KARA’DAN 19 MAYIS VE KADİR GECESİ MESAJI

DR. MUSTAFA KARA’DAN 19 MAYIS VE KADİR GECESİ MESAJI

Özel MediBafra Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ortopedi Uzmanı Dr. Mustafa KARA, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ve Kadir Gecesi dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Dr. Mustafa KARA mesajında şu ifadelere yer verdi;

“19 Mayıs 1919, Türk milletinin bağımsızlık mücadelesinde önemli ve tarihi bir gündür. Bugünün, ‘Gençlik ve Spor Bayramı’ olarak kutlanması ülkemizin geleceği olan gençlerimizle bütünleşmemiz ve onlarla aynı coşkuyu paylaşarak, geleceğe daha umutla bakmamızı da sağlamaktadır.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde verdiğimiz bağımsızlık mücadelemizin ilk adımının 101. yıl dönümünde bize düşen, geleceğimizin mimarı olacak yeni nesilleri yetiştirirken istiklal mücadelemize temel teşkil eden birlik ve beraberlik şuurunu onlara yol gösterici kılmaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve rahmetle anıyor, başta gençlerimiz olmak üzere, milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum.” İfadelerini kullandı.

Özel MediBafra Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ortopedi Uzmanı Dr. Mustafa KARA, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Dr. Mustafa KARA mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Kuran-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı gece olan Mübarek Kadir Gecesi’nin bin aydan daha hayırlı olarak kabul edildiğine işaret ederek, Kadir Gecesi, Müslümanların Yüce Yaradan’ı daha fazla anması ve bağışlanma dilemesi gereken, bütün rahmet ve bereket kapılarının açıldığı çok özel bir gecedir. Kalplerimizin aydınlanması için en güzel fırsattır” diye konuştu.

“Bu gece, hepimizin rahmete berekete, bağışlanmaya ve olgunluğa ulaşabilmesi için çok önemli bir fırsattır. İslam âleminin bol bol ibadet edip, dualarla geçirmesi tavsiye edilen Kadir Gecesi, inşallah Rabbimizin, inananların yüreğindeki güzel dilekleri kabul etmesine vesile olacaktır.

Bu vesile ile başta Müslüman kardeşlerimiz olmak üzere, üyelerimizin, Bafra İş Adamlarının, Bafralı hemşerilerimizin ve bütün insanların feraha ulaşması, barış ve kardeşliğin kalıcı olması, açlık ve sefaletin yaşandığı yerlerde, daha aydınlık refah dolu bir geleceğin hâkim olması dileğiyle Kadir Gecesi’nin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ