Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

RAMAZAN YILMAZ: “BU SIKINTILI SÜRECİ HEP BİRLİKTE EN HAYIRLI BİR ŞEKİLDE ATLATACAĞIZ”

HABER: İBRAHİM ALAÇAMLI

Tüm dünyaya adeta diz çöktüren Corona virüs (COVID-19), Türkiye’de 11 Mart tarihinde görüldü. Salgının Türkiye’de ortaya çıkmasının ardından kendisinin ve çevresinin sağlığını korumak isteyenler, otoritelerin evde kal çağrısına uydu.

Bazı iş yerleri geçici olarak kapanırken bazı iş yerleri uzaktan çalışma yöntemini tercih etti. Eğitim, bankacılık gibi nerdeyse tüm hizmetlerin elektronik ortamda ev konforunda gerçekleştirilmesiyle bugünün gerçekliği hızla değişmeye başladı.

RAMAZAN YILMAZ: “DEVLETİMİZ BU SÜRECİ ÇOK İYİ YÖNETİYOR”

Bafra’da genç İş Adamı ve aynı zamanda Özel Bafra Çözüm Kolejinin kurucusu Ramazan YILMAZ bu süreci değerlendirip şu ifadelere yer verdi;

“Devlet yetkililerimizin sürece çok hâkim olduğunu gördük. Alınan tedbirler insan yaşamı üzerine kurulu ve olmazsa olmaz tedbirler. Milletçe açıklanan tüm kararlara sonuna kadar uygulamalı olarak destek vermemiz gerekmektedir.” dedi.

RAMAZAN YILMAZ: “İŞÇİLERİMİZE SAHİP ÇIKARAK TİCARETİMİZE DEVAM EDİYORUZ”

Ramazan YILMAZ;
“Devletimiz ekonomiye istikrar kalkanı paketi ile üzerine düşen sorumlulukları aldı. İş dünyası olarak bizlere düşen iki ay süre içerisinde tüm şartlarımızı ortaya koyarak işçilerimize sahip çıkmak, üretime ve ticaretimize devam etmek.

Açıklanan bu kararlardan ötürü Cumhurbaşkanımıza ve hükümet yetkililerine teşekkür ediyor, yeni paketin iş dünyamıza, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyoruz. Allah’ın izni ile bu süreci hep birlikte en hayırlı bir şekilde atlatacağız.” ifadelerine yer verdi.

RAMAZAN YILMAZ: “UZAKTAN EĞİTİM ÇOK SEVİLDİ”

Sokağa çıkma yasakları, karantina ve sosyal mesafe uygulamaları gibi salgının üstesinden gelmek için alınan tedbirlerin Ülkemizi kuvvetlendireceğini vurgulayan Ramazan YILMAZ;

“Online Eğitim Çok Sevildi, Genellikle kişisel gelişim için yetişkinlerin tercih ettiği ve aşina olduğu online eğitim kavramı, COVID-19 döneminde ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için zorunlu oldu. Öğrencilerin, dijital ortamlarda yaptıkları “tenefüste yatağımda uyumak çok güzel” gibi paylaşımlar online ve uzaktan eğitimin sevildiğini gösteriyor. Uzaktan eğitim sayesinde iletişim ve internet teknolojileri insanların gündeminde daha fazla yer edindi.

Biz de Özel Bafra Çözüm Koleji olarak öğrencilerimize uzaktan eğitim vermeye devam ediyoruz.” açıklaması yaptı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ