Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

BAŞKAN SANDIKÇI:‘SİZ EVDEN ÇIKMAYIN, BİZ SİZE HİZMET EDERİZ’

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Kronik hastalığı bulunan ve 65 yaş üstü vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını evlerine ulaştırıyoruz “dedi.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Kronik hastalığı bulunan ve 65 yaş üstü vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını evlerine ulaştırıyoruz “dedi.

Canik Belediyesi, bünyesinde oluşturduğu sosyal yardım ekibiyle, ilçe genelinde yardımlarını sürdürdüklerini belirten Başkan İbrahim Sandıkçı,”Sosyal Yardım hattı olan 0 536 347 37 38 numarasından arayan, 65 yaş ve üstü, tek başına yaşayan, kronik rahatsızlığı bulunan, günlük temel ihtiyaçlarını karşılayamayan vatandaşların ihtiyaçları belediye tarafından karşılanıyor”dedi.

‘BÜYÜKLERİMİZE YARDIMLARIMIZ SÜRÜYOR’
Dışarıya çıkamayan 65 yas üstü ilçe halkının yanında olduklarını belirten Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı,”İlçemiz genelinde dışarı çıkmalarına sınır konulan, yaşlılarımızın ve kronik rahatsızlığı bulunan hastalarımızın ihtiyaçları ekiplerimizce evlerine ulaştırılırken, ateşlerinin de ölçümleri yapılıyor. Yaşlılarımızın sorunlarına çözüm bulmak, sağlıklı yaşamalarını sağlamak, devletimizin olduğu kadar, bizlerin de görevidir. Bugünlerimizin mimarı olan değerli büyüklerimizin ihtiyaçlarını gidermeye onların gönüllerine dokunmaya devam edeceğiz “şeklinde konuştu.

‘BU SURECİ BİRLİKTE ATLATAÇAGİZ’
Belediyemiz kayıtlarına göre yalnız yaşayan, günlük sıcak yemek ihtiyaçlarını karşılayamayan vatandaşların yanında olduklarını ifade eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı,”Yardımlarımızı ulaştırırken aynı zamanda günlük sıcak yemek ihtiyaçlarını da belediyemiz ekipleri ulaştırıyor. Bu sürece katkıda bulunmak isteyen hayırsever insanların da var. Evde kalıp da dışarı çıkamayan vatandaşlarımıza yardım etmek isteyen hayırseverlerimiz yardımlarını belediyemize ulaştırmaları halinde yardımlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız. Belediye olarak, yardımseverlerimizin de katkılarıyla bu zor günlerde büyüklerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Ülkemizin geleceği, insanlarımızın sağlıklı kalmaları için evimizde kalalım, sağlıklı yaşayalım, hep birlikte bu salgını önleyelim” diye konuştu.


Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ