Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

İBRAHİM BÖLÜK: “FABRİKAMIZDA KORONA VİRÜS TEDBİRLERİMİZİ ALDIK”

Bafra’da yaklaşık 400 kişinin istihdam edildiği Berrak Tekstil Fabrikasında yeni tip Korona Virüs (Covid-19) tedbirleri alındı.

Bafra’da yaklaşık 400 kişinin istihdam edildiği Berrak Tekstil Fabrikasında yeni tip Korona Virüs (Covid-19) tedbirleri alındı.

Bafra’da Tekstil faaliyetlerini sürdüren Berrak Tekstil, yerel istihdama yaptığı katkılarıyla dikkatleri çekmeye devam ediyor.

Yaklaşık 400 kişinin çalıştığı iki fabrikada Korona Virüs önlemleri alınmış durumda.

Çalışanlar içeriye elleri dezenfekte edilerek giriş yapıyor ve fabrikalarda belirli aralıklarla çalışma ve ortak kullanım alanları ilaçlanıp temizleniyor.

Personellerin sürekli düzenli olarak ateşlerinin ölçüldüğü fabrikanın Sağlık Görevlileri de, çalışanları hijyene dikkat etmeleri ve mesafeli durmaları konusunda sık sık uyarıyor.

İBRAHİM BÖLÜK: “DEZENFEKTE ÇALIŞMALARIMIZ SÜREKLİ DEVAM EDECEK”

Fabrikaların üretim alanlarında kişisel hijyen ve mesafe kurallarına uyulduğunu, dezenfekte çalışmaları sayesinde korumanın en üst düzeye getirildiğini ifade eden Berrak Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim BÖLÜK;

“Bafra’mızda faaliyet gösteren Berrak tekstil firmamız çok sayıda Bafralı insanımıza istihdam sağlamaktadır. Günlük rutin haline getirdiğimiz kontrollerimiz ve dezenfekte çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Bununla beraber periyodik aralıklarla dezenfekte çalışmalarımız devam edecektir.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ ın da dediği gibi Üretimimiz tüm süratiyle devam etmekte ve hem Ülke hem de Bafra ekonomisine katkı sağlamaktayız.” Dedi.

İBRAHİM BÖLÜK: “ÇALIŞANLARIMIZIN SÜREKLİ TAKİBİ YAPILIYOR”

Berrak Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim BÖLÜK, dünya genelinde salgın haline gelen Korona virüs için tüm tedbirlerini aldıklarını ifade ederek şöyle konuştu;

“Dünya genelinde salgın haline gelen Korona Virüs (Covid-19) salgını için tüm tedbirlerimizi aldık ve bundan sonra da belirli zaman aralıklarıyla ilaçlama yapmaya devam edeceğiz. Bununla birlikte üretime devam ediyoruz.

Dışarıdan anlaştığımız konusunda uzman firma ile gerekli dezenfektan çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Günlük olarak çalışanlarımızın ateş ölçümü yapılarak sürekli takip ediyoruz. Aldığımız bu tedbirler sayesinde üretimimize devam ediyoruz. Bu sayede ülke ekonomisine ve Bafra ilçemize katkı sağlamaya devam ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ