Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

MUSTAFA SÖNMEZ’DEN MİRAC KANDİLİ MESAJI

Sönmezler Grup LTD.ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sönmez Miraç kandili münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Sönmezler Grup LTD.ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sönmez Miraç kandili münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Sönmezler Grup LTD.ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sönmez, Alemlerin Rabbi Cenab-ı Allah’ın, iki cihan serveri yüce Peygamberimiz Hazreti Muhammed (S.A.V.)’a, feyz ve bereketlerle dolu şekilde yaptırılan mukaddes yolculuğun bir adı olarak da bilinen Miraç’ın, inananların birlik ve beraberliğini daha da güçlü kılmasını temennisinde bulundu.

SÖNMEZ mesajının devamında;


Peygamber Efendimiz (S.A.V.)’in tüm insanlığı İslâm’a davet döneminin en zor günlerinde, bir gece Mescid-i Aksâ’ya, oradan da semaya yaptığı ve pek çok ilahi hikmet, sır ve bereketi içinde barındıran kutlu yolculuğun adı olarak da isimlendirilen Miraç’ın, Peygamber Efendimiz (S.A.V.) için zaman ve mekanın da sahibi Yüce Rabbimizin sonsuz kudretini müşahede etme ve onun desteğine mazhar olarak risâlet görevinde manevi güç kazanma vesilesi, Müslümanlar için ise, Allah’a ve Hz. Peygamber’e bağlılığı pekiştiren bir imtihan olduğuna dikkat çekti.

Miraç mucizesi, Müslümanlar için ilahi rahmet ve lütuflarla doludur. Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV)’in şahsında insanlığın önüne açılan sınırsız bir yükseliş ufku olan Miraç; insanların kurtuluşuna vesile olan, merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, günahların bağışlanması için el açıp dua edenlerin dualarının kabul olduğu mübarek bir gecedir.

Bu düşüncelerle Bafralı hemşerilerimizin ve Türk-İslâm Âleminin kutlu Miraç Kandilini tebrik ediyor, bütün insanlığın yüksek değerlerle yücelmesine, milletimizin birlik beraberliğine vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum’’ dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ