Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

HÜSEYİN UYAR’DAN MİRAC KANDİLİ MESAJI

Bafra Tamer Tur Servis, Nakliye, Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin UYAR, Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Bafra Tamer Tur Servis, Nakliye, Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin UYAR, Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı. 

Bafra Tamer Tur Servis, Nakliye, Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin UYAR, Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Hüseyin UYAR, bilindiği gibi Miraç, birçok hikmeti içerisinde barındıran kutsal bir yolculuk olduğunu belirtti.

UYAR,

“Üç aylar içerisinde idrak edeceğimiz kandillerden birisi olan Miraç Kandiline erişmenin sevinç ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Dualarınız kabul, kandiliniz mübarek olsun. Manevi duygularımızı canlandıran, kendimizi sorgulamamıza vesile olan, duygu birliğinin, kardeşliğin, hoşgörünün, paylaşmanın ve dayanışmanın hat safhaya çıktığı bu önemli gecede, başta Esra ve Miraç mucizesinin meydana geldiği kutsal mekan olmak üzere bütün dünyada acının, gözyaşının, şiddetin ve terörün sona ermesi, insanlığın barış ve huzuru için bol bol dua edelim.

Bu duygu ve düşüncelerle, idrak edeceğimiz Miraç Kandili’nin hayırlara vesile olmasını temenni ederken, bu önemli gecenin tüm insanlığa rahmet, sevgi, huzur ve barış getirmesini Yüce Allah’tan niyaz eder, bütün vatandaşlarımızın, yurt dışında yaşayan soydaşlarımızın ve İslam aleminin Kandilini en kalbi duygularımla tebrik eder, daha nice kandillere sağlık ve afiyet içerisinde erişmek dileğiyle aziz hemşerilerime selam, sevgi ve saygılarımı sunarım.” İfadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ