Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

DR. ŞAFAK AYGÜL’DEN MİRAC KANDİLİ MESAJI

Özel MediBafra Hastanesi Genel Müdürü Şafak AYGÜL, Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Özel MediBafra Hastanesi Genel Müdürü Şafak AYGÜL, Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı.

AYGÜL mesajında, içinde bulunduğumuz mübarek Üç Aylarda Regaip Kandiliyle başlayan mukaddes gecelere erişme mutluluğunu, bir çok hikmet, sır ve bereketi barındıran Miraç Kandilini idrak edecek olmanın sevinciyle taçlandıracaklarını belirterek şu ifadelere yer verdi:

“Bu bağlamda; bizleri bu sevinçle karşılayacak olan anlamlı gecenin, ülkemize ve tüm insanlığa barış ve huzur getirerek, sevgi ve hoşgörü ortamının gelişmesine vesile olmasını temenni ediyorum.

İlahi Kudretin bir tezahürü olduğu kadar, Hz. Peygamberimiz’in (S.A.V.) mazhar olduğu ilahi bir lütuf niteliğine de sahip olan Miraç mucizesi, aslında belirli aşamaları kat eden insanın, Yüce Yaratan’ın destek ve lütfu dahilinde, akıl ve idrake sığmayacak derecede nice zorlu mesafelere ulaşabileceğinin de apaçık kanıtıdır.

Ayrıca mukaddes bir yolculuğun ve manevi bir yükselişin ifadesi olan Miraç hadisesi; İlahi rahmet ve huzura erişmenin, öncelikle gönül ve ruh temizliğinden ve ahlaki erdemlere yükselişten geçtiğinin de mutlak habercisidir.

Şüphesiz manevi duygularımızı canlandıran, iç dünyamıza doğru bir yolculuk yaparak kendimizi sorgulamamızı sağlayan kutsal gün ve geceler; bizlere bireysel ve toplumsal olarak iman, ibadet ve ahlak bakımından kendimizi yenileme, geleceğimizi Allah’ın rızası doğrultusunda planlama ve ümitlerimizi tazeleme fırsatları sunmaktadır.

Bu müstesna gecenin tüm insanlığa huzur getirmesi, Bölge halkımız, ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, Miraç Kandil’ini kutluyorum.” İfadeleri kullandı.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ