Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

BAŞKAN ÖRS, ’İLKLERİN PEŞİNDEYİZ!’

Türk Kızılay Canik Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Örs,”2020 projeleri kapsamında Genel Merkezinin onayladığı projesi olan Sevgi yemekleri paydaşı olması nedeniyle

Türk Kızılay Canik Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Örs,”2020 projeleri kapsamında Genel Merkezinin onayladığı projesi olan Sevgi yemekleri paydaşı olması nedeniyle Türk Kızılay’ı Gençlik Kolları ve dow cet derneği öğrencileri ile birlikte kekler ve pastalar yaptılar ve sevgi ile yapılan ürünleri öğrencilere ikram ettiler”dedi.

Canik Şubenin bir farkındalık projesi olan sevgi yemeklerinin çalışmalarını hızlı bir şekilde devam ettirdiklerini dile getiren Türk Kızılay Canik Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Örs,”Dow cetli öğrenciler ve Canik Gençlik kolları ve anneleri yapılan çalışmadan mutlu olmaktadırlar. Projenin çalışmaları Canik Şube sinin koordinatörü Betül Nalan Örs’ün kontrolünde sürdürülmekte olup Türk Kızılay gönüllüleri ve Dow cet derneği tarafından desteklenmektedir. Genel Merkez destekli olan proje Türkiye genelinde şenlendirme projesi kapsamında 13 il ve Kıbrıs Türk Cumhuriyeti tarafından hazırlanan 90 proje arasında yer almakta olup, Canik şubesi besininde onaylanan 3 projesinden biridir. Bu proje bir farkındalık projesidir. Bu proje ile sevgi ortak noktadır. Bu sevgi ile ortaya çıkan ürünler projenin bir eseridir ”dedi.

‘PROJE ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ’
Sağlam temeler atarak yollarına devam ettiklerini anımsatan Türk Kızılay Canik Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Örs,”Bizler Türk Kızılay’ının bir neferi olarak çok şanslı bir şubeyiz. Farklı bir çalışma yapmak istedik. Koordinatörümüz Betül Nalan Örs tarafından yazılan ve tasarlanan, Genel merkeze sunul anarak özel projeler arasına seçilen projemizin çalışmaları paydaşımız Dow çet ile birlikte yürütülmektedir. Gençlerimiz bir araya gelerek sevgilerini katarak ürünler ortaya koyuyorlar. İler ki günlerde ortaya çıkardıkları ürünleri kermeslerde satılacak ve kız çocuklarımızın okuması için burs parası olarak dönecektir. Bizim derdimiz farkındalık oluşturmak ve yapılan çalışma ile gönüllere dokunmaktır. Bize destek veren Türk Kızılay’ı Gönüllerine ve Dow cet derneği Başkanı Ulviye hanıma ve yönetimine teşekkür ederim”diye konuştu.


Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ