Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

DR. ŞAFAK AYGÜL’DEN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

Özel MediBafra Hastanesi Genel Müdürü, aynı zamanda Nükleer Tıp Uzmanı Dr. Şafak AYGÜL, 8 Mart dünya kadınlar günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Özel MediBafra Hastanesi Genel Müdürü, aynı zamanda Nükleer Tıp Uzmanı Dr. Şafak AYGÜL, 8 Mart dünya kadınlar günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Dr. Şafak AYGÜL, toplumların zaman içerisinde yeni umutlar, yeni yaşamlar ve yeni dünyalar kurduklarını belirterek,

“Geçmişte yaşanan tecrübeler ve günlük yaşamın getirdiklerini yarınlara nakşeden ve nesilden nesile ulaşmasını, büyük gayretler sarf ederek sağlayanların en önemli rolü kadınlarımızındır.

Doğudan batıya, kuzeyden güneye Ülkemiz sathını sevgi, emek, alın teri, fedakarlık ve umutla çepeçevre saran Anadolu kadını yeni bir hayatın kapılarını da insanımıza ve çocuklarımıza aralamaktadırlar.

Tarihsel süreç içerisinde, bir gurur kaynağı olan kadınlarımız; gerek sosyal, gerekse ekonomik alanda, hedefleri doğrultusunda, her geçen gün yükselttiği başarı çıtası ile bugün de bu öncü vasfını sürdürmektedir.

Hal böyleyken kadınlarımıza yönelik yaşanan şiddet olgusu ve bunun yol açtığı derin toplumsal sorunlar bizleri üzmektedir.

Toplumun bütün bireyleri olarak şiddet olgusu ile mücadele etmeli ve kadınlara karşı sevgi, saygı, hoşgörü ve anlayışla davranmayı insani bir gereklilik olarak görmeliyiz.

‘Eğer kadın mutluysa ülke de mutludur. Eğer kadın umut içindeyse, o ülke de umut içindedir’

Bu vesile ile, Ülkemizde birlik ruhunu mayalayan, milli manevi değerlerimizi yücelten ve ailemize güç katan bütün kadınlarımıza şükranlarımı sunuyor, tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum” ifadesini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ