Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

ÖĞRETMENLER’DEN ANLAMLI DAVRANIŞ

Samsun’un Atakum İlçesindeki Çatalçam Mahallesinde buluna 100’üncü Yıl Atatürk Botanik Parkı’na Bayındır İlkokulu Öğretmenlerinden büyük destek.

Samsun’un Atakum İlçesindeki Çatalçam Mahallesinde buluna 100’üncü Yıl Atatürk Botanik Parkı’na Bayındır İlkokulu Öğretmenlerinden büyük destek.

19 Mayıs 1919’un 100.Yılı etkinlikleri kapsamında Atakum İlçesi Çatalçam Mahallesi’nde emekli öğretmen Recep Öztürk’ün kendi emeği ile yaptığı ve halkımıza armağan ettiği ‘100’üncü Yıl Atatürk Botanik Parkı”na Bayındır İlkokulu öğretmenleri fidan katkısında bulundu.

‘ÖĞRENCİLERİMLE BİRLİKTE OLDUM’
100’üncü Yıl Atatürk Botanik Parkı’nın kurucusu emekli öğretmen Recep Öztürk birlikte olmanın mutluğunu belirterek, “Cumhuriyetin 100’üncü Yılı için fidan dikim çalışmaları başlattım. 360 bin fidanı toprakla buluşturdum. Öğretmenliğimde eğittiğim öğrencilerimi burada görmekten onur duydum. Katkılarından dolayı Bayındır İlkokulu ailesine çok teşekkür ediyorum” dedi.

‘ÖĞRETMENİMİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ ‘
Günün anısına duygularını aktaran Bayındır İlkokulu Müdürü Güven Bostancı, “Atatürk’ün “Ormansız bir yurt vatan değildir.” sözünü kendine ilke edinerek bu bahçeyi ülkemize armağan eden saygıdeğer Recep Öztürk öğretmenimize katkı ’da bulunurken, Bayındır İlkokulu öğretmenleri olarak destek vermek istedik. Sizin gibi doğaya duyarlı, örnek öğretmenlerin önünde saygıyla eğiliyoruz” diyerek öğretmenler günü hatırası olarak kendilerine plaket takdim etti.


Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ