Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

MEHMET ÖZTÜRK: “MİLLETÇE ACIMIZ BÜYÜKTÜR”

Zeytin Dalı Harekatı bölgesindeki bir üst bölgesine PKK-YPG’ li teröristlerce düzenlenen havan saldırısında şehit olan P. Uzm. Onb. Mutlu Can MEŞECİ,için

Zeytin Dalı Harekatı bölgesindeki bir üst bölgesine PKK-YPG’ li teröristlerce düzenlenen havan saldırısında şehit olan P. Uzm. Onb. Mutlu Can MEŞECİ,için taziye mesajı Sönmezler Unlu Mamulleri İşletmecisi Mehmet ÖZTÜRK, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Zeytin Dalı Harekatı bölgesindeki bir üst bölgesine PKK-YPG’ li teröristlerce düzenlenen havan saldırısında şehit olan P. Uzm. Onb. Mutlu Can MEŞECİ evladımıza Cenab-ı Allah’tan rahmet, ailesine, milletimize ve Türk silahlı kuvvetlerimize başsağlığı dilerim. 

MİLLETÇE ACIMIZ BÜYÜKTÜR. 

“Birlik ve beraberlik içerisinde, terörün ülkemiz vatan topraklarından silinip atılması için büyük bir mücadele verilmektedir.

Bu mücadelede kaybettiğimiz canlar, memleketimizin canlarıdır, geleceğimizdir. Acı büyüktür ve Türk milleti bu acıyı göğüsleyecek güçtedir.

Terörün destekçisi tüm iç ve dış mihraklar tarafından iyi bilinmelidir ki, şehit kanlarıyla sulanan bu vatanın her karış toprağı kutsaldır. Bu doğrultuda terörle mücadele kararlılıkla sürdürülmektedir. Bizlere düşen ise sağduyulu ve birlik içinde olmaktır.

Bu duygu ve düşünceler içinde tüm şehitlerimizi saygıyla anıyor,  şehit düşen aziz kardeşimiz
Mutlu Can MEŞECİ’ye Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve tüm milletimize sabırlar dilerim”  dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ