Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

YILMAZ KILIÇ İÇİN DUYGU DOLU VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

Emekliye ayrılan İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli Yılmaz Kılıç için mesai arkadaşları tarafından duygu dolu veda yemeği düzenlendi.

Tepshi Börek ve Kahvaltı’da düzenlenen veda yemeğine, İl Basın ve Halka İlişkiler Müdürü Muhammet Meclis, kısa bir süre önce görev değişikliği nedeniyle Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanlığı emrine atanan eski İl Basın ve Halka İlişkiler Müdürü Fatma Dursun Atalay ve eşi ile personel ve aileleri katıldı.

GÖREVİNİ ÖZVERİLİ ÇALIŞMASI İLE TAMAMLADI
İl Basın ve Halka İlişkiler Müdürü Muhammet Meclis, emekliye ayrılan Yılmaz Kılıç’a yeni hayatında sağlık ve mutluluk temennisinde bulunarak,”Emekli olan personelimiz görevini özverili çalışması ile tamamladı. Bugüne kadar Kurumumuza yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ediyor, ileriki yaşantısında ailesi ile birlikte mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yaşam diliyorum” dedi.

KILIÇ, EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ
Emekliye ayrılan İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli Yılmaz Kılıç ise, kurumda acısıyla tatlısıyla güzel günler geçirdiğini, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ailesinden ayrılıyor olmanın kendisi için çok zor olduğunu ifade ederek katılımlarından dolayı mesai arkadaşlarına ve organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti. Konuşmaların ardından emekliye ayrılan Yılmaz Kılıç’a İl Basın ve Halka İlişkiler Müdürü Muhammet Meclis plaket ve hediyelerini takdim etti.


Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ