Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

Başkan Mustafa Demir’den ’80 KİLOMETRE YOL’ MÜJDESİ!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, göreve geldiği günden bu yana Kavak’ta 40 kilometrelik yol yaptıklarını belirterek, “Gelecek yılda da 80 kilometrelik yol yapacağız” dedi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, gerçekleştirdiği toplantıların ardından ilçelerde başlattığı hizmet ve yatırım çalışmalarını yerinde incelemeyi sürdürüyor. Başkan Demir, bu amaçla gittiği Kavak’ta, “Kavak ilçemizde özellikle son yıllarda olumlu yönde yaşanan gelişim ve değişimi hız kaybetmeden devam ettiriyoruz” dedi.

YAŞAR DOĞU’NUN MAHALLESİ’NDE
Başkan Mustafa Demir, beraberinde Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram ve Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Metin Köksal ile birlikte Kavak İlçesi’ni ziyaret etti. İlk olarak Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nu ziyaret eden Başkan Mustafa Demir, ardından Avrupa ve Dünya Şampiyonu Yaşar Doğu’nun doğup büyüdüğü yer olan Emirli’de mahalle sakinleri ile buluştu.

‘AYRIM YAPMADAN HİZMET…’
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, efsane güreşçinin hayatının anlatıldığı ve anılarının yaşatıldığı Yaşar Doğu Anı Evi Müzesi’ni gezdikten sonra yine aynı mahallede yapımı 3 yıl önce tamamlanan Yaşar Doğu Güreş Alanı’nda incelemelerde bulundu. Vatandaşlarla sohbet eden ve sorunlarını dinleyen Başkan Mustafa Demir, “Sizlere hizmet için bu yola çıktık. Ne yapıyorsak sizler için yapıyoruz. İlçe, semt, mahalle, hatta sokak ayrımı yapmadan her yere, herkese hizmet götürme yarışındayız” dedi.

GRUP YOLLARINDA İNCELEME
Başkan Mustafa Demir daha sonra yapımı tamamlanan 7 kilometrelik Kozansıkı – Bayındır Grup Yolu ve 9 kilometre uzunluğundaki Çukurbük Grup Yolu’nu yerinde incelemelerde bulundu. Bu bölgede de vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Demir, “Göreve geldiğim günden bu yana Kavak’ta 40 kilometre yol yapılarak halkımızın hizmetine sunuldu. 2020 yılında da en az 80 kilometre yol yapacağız” diye konuştu.

‘DUALARINIZ BİZE YETER!..’:
Samsun’un her yerinde olduğu gibi Kavak’ta da çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini de söyleyen Mustafa Demir, incelemelerin ardından bürokratlarla değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.Kavak’ta 7 kilometrelik Kozansıkı – Bayındır Grup Yolu ve 9 kilometrelik Çukurbük Grup Yolu’nda incelemelerde bulunan Başkan Mustafa Demir, “Yol sorunu çözülen ve konforlu seyahat imkanına kavuşan hemşerilerimizin hayır dualarını almak bizleri mutlu etti” dedi.


Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ