Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

NEVRİZ SEKMEN’DEN 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

Bafra Öğretmenevi Müdürü Nevriz SEKMEN, 2019-2020 eğitim öğretim yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Bafra Öğretmenevi Müdürü Nevriz SEKMEN, 2019-2020 eğitim öğretim yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Bafra Öğretmenevi Müdürü Nevriz SEKMEN yayımladığı mesajda şunları kaydetti: 

 “Her geçen gün değişen ve gelişen dünya karşısında milli kültür ve değerlerimizi koruyarak ayakta kalabilmek, bilim ve teknolojinin üretilmesinde etkin bir şekilde rol alıp ülkemizi daha ilerilere taşıyabilmek, çocuklarımıza sunduğumuz doğru ve yerinde bir eğitim öğretim sürecine bağlıdır. Bu sürecin en önemli ayağı ise örgün eğitim kurumları olan okullarımızdır. 


Sayın Bakanımızın öncülüğünde yürütülen 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde yeni projeler üretilmeli, yaşadığı çağa dair söz söyleyebilen, hedefi ve derdi olan bir neslin yetişmesi için gayret gösterilmelidir.


Geleceğimizin mimarları olan çocuk ve gençlerimizin akademik olarak en iyi şekilde eğitim almalarını, vatanına, bayrağına ve gönül coğrafyasının her bir mensubuna sahip çıkan bireyler olarak yetişmelerini en büyük hedefimiz olarak addetmeliyiz. 


Bu duygu ve düşünceler içerisinde 2019/2020 eğitim öğretim yılının öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz başta olmak üzere, şehrimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyor; millet olarak huzur içerisinde daha nice yeni eğitim yıllarına kavuşmamızı temenni ediyorum.”
İfadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ