Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

MEHMET ÖZTÜRK’TEN 2019–2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI

Sönmezler Unlu Mamülleri İşletmecisi Mehmet ÖZTÜRK, 2019–2020 Eğitim-Öğretim Yılının başlaması münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Sönmezler Unlu Mamülleri İşletmecisi Mehmet ÖZTÜRK, 2019–2020 Eğitim-Öğretim Yılının başlaması münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

ÖZTÜRK, mesajında şu ifadelere yer verdi.

“2019–2020 Eğitim-Öğretim yılının başlaması nedeniyle, Ülkemizin geleceği olan sevgili çocuklarımız okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuşmanın sevincini ve heyecanını yaşarken, onların çok muhterem anne ve babaları da yavrularını okullarına hazırlamanın güzelliğini ve tatlı telaşını yaşıyor.

Şüphesiz ki eğitimin toplumsal yaşantımız üzerinde çok büyük etkisi ve yansımaları vardır. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın çok iyi bir eğitim sürecinden geçmesi ülkemiz için önem arz etmektedir.

Ülkelerin çağdaşlık düzeyi; eğitimde yakaladığı başarı, sahip olduğu bilim ve teknolojinin kalitesi ile ölçüldüğünden, ülkeler arasında ki zenginlik ve kalkınmışlık yarışı da en çok eğitimle mümkün olabilmektedir.

Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ’de bizlere hedef olarak çağdaş uygarlık seviyesini yakalamayı işaret etmiş, bu hedefe ulaşmak için de eğitimde başarılı olma zorunluluğumuz bulunmaktadır. Ülkemizin ihtiyacı olan eğitilmiş insan gücü, ilim, irfan yuvası olan okullarımızda yetiştirildiğinden, hedefimize ulaşmak için hep beraber eksikliklerimizi gidererek, eğitim çıtamızı en üst seviyeye çıkartmamız gerekmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve velilerimizin 2019–2020 eğitim-öğretim yılını ve İlköğretim Haftası’nı içtenlikle kutlayarak, sağlıklı ve başarılı bir eğitim-öğretim yılı geçirmelerini diliyorum.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ