Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

BAFRA’DA GELENEKSEL 16’İNCİ SÜNNET ŞÖLENİ YAPILDI

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ,”Geleneksel olarak düzenlediğimiz 16’inci sünnet şöleninde 80 çocuk ve ailelerinin yanında konuklarda güzel anlar yaşadılar ”dedi.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ,”Geleneksel olarak düzenlediğimiz 16’inci sünnet şöleninde 80 çocuk ve ailelerinin yanında konuklarda güzel anlar yaşadılar ”dedi.

Ali Kale Turistik Tesislerinin huzur veren ortamında, oldukça güzel bir ortamda gerçekleştirilen sünnet şöleni, 15 Temmuz Demokrasi Meydanında startı verilen konvoy ile başlandı. Daha önceki günlerde sünnet işlemleri gerçekleştirilen çocuklar konvoyda ne içinde şehir turu attılar. Turistik tesislerdeki program ise, çocukların Türk bayrağı eşliğinde Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ı karşılaması ile başladı. Başkan Hamit Kılıç’ın program süresince çocuklarla olan iletişimi dikkat çekiciydi.

‘İLÇEMİZDE BİZ BÜYÜK VE GÜZEL BİR AİLEYİZ’
Etkinlikte konuşan Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Belediyemizce bu yıl 16.sını düzenlediğimiz Sünnet Şölenimizde yine bir aradayız. Allah bu birlikteliğimizi muhafaza eylesin. Sürekli dile getirdiğimiz gibi biz büyük ve güzel bir aileyiz. Bu tür etkinliklerde ise aile olmanın gereğini yerine getiriyoruz. Sünnet olan çocuklarımızın delikanlılığa adım atışlarını tebrik ediyorum. Böylesi güzel anlara şahitlik etmek bizim için ayrı bir mutluluk verdi” diye konuştu

ÇOCUKLARA HEDİYE TAKDİMİ İLE SON BULDU
Kur’an-ı Kerim, ilahi ve kasideler okunması ve yemek ikramı ile devam eden program, Başkan Hamit Kılıç ve protokol üyelerinin çocuklara hediye takdimi ile son buldu. Bafra Belediyesi 16’inci sünnet Şölenine, Bafra Protokol üyelerinin yanında çok sayıda davetli katıldı.


Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ