Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,

BAFRA’NIN YENİ KAYMAKAMI CEVDET ERTÜRKMEN OLDU

Bafra’nın yeni Kaymakamı Cevdet Ertürkmen oldu.

BAFRA’NIN YENİ KAYMAKAMI CEVDET ERTÜRKMEN OLDU

Bafra Kaymakamlığına Cevdet Ertürkmen atandı.
Bafra’da kısa bir dönem kaymakamlık yapan Ahmet Adanur’un Trabzon büyükşehir genel sekreteri olmasının ardından Bafra Kaymakamlığına Cevdet Ertürkmen atandı.

CEVDET ERTÜRKMENİ TANIYALIM
Bafraya yeni atanan Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen 1970 Kahramanmaraş doğumlu.İlkokulu Kahramanmaraş’ta, orta ve lise öğrenimini Kahramanmaraş ve Eskişehir’de tamamladı.1992 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü yaz döneminde bitirdi. Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nün Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde “Afet Yönetimi” konulu tez çalışmasını yaparak, Yüksek Lisansını tamamladı. 1999 Yılında Mülki İdare Amirliği görevine Gaziantep Kaymakam adayı olarak başladı. Sırasıyla; Burdur İli Ağlasun İlçesinde ve Van İli Saray İlçesinde Kaymakamlık yaptı. Şanlıurfa Vali Yardımcılığı, Kayseri Yeşilhisar İlçe Kaymakamı ve Aydın İli Sultanhisar İlçe Kaymakamı olarak görev yapmıştır. 28.06.2015 tarih ve 2015/398 sayılı Kararname ile Beşikdüzü Kaymakamlığına atanmıştır. Evli ve üç çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.

Diğer yandan Bafraya yeni atanan Kaymakam Cevdet Ertürkmen’in Kurban Bayramı sonrası Bafradaki Kaymakamlık görevine başlayacağı öğrenildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ