Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

SAMSUN VALİSİ’NDEN OMÜ’YE 100’ÜNCÜ YIL TEŞEKKÜRÜ

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) ve Samsun Valiliği iş birliği içerisinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun’a çıkışının 100’üncü yılı kapsamında Samsun’da düzenlenen

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) ve Samsun Valiliği iş birliği içerisinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun’a çıkışının 100’üncü yılı kapsamında Samsun’da düzenlenen etkinliklerin koordinasyonunda görev alan OMÜ öğretim elemanları ve çalışanlarına Samsun Valiliği tarafından başarı belgesi verildi.

Samsun Valiliği tarafından etkinliklerin koordinasyonunda ve yürütülmesinde üstün özveri, gayret ve fedakarca çalışmaları nedeniyle başta Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç olmak üzere OMÜ çalışanları Vali Osman Kaymak tarafından başarı belgeleriyle ödüllendirildi.

ÜNİVERSİTE SENATOSU ADINA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ
Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nin Senato Salonunda gerçekleştirilen törende Rektör Bilgiç “100’üncü Yıl etkinliklerine katılan öğretim üyeleri ve çalışanlarımıza Samsun Valiliği tarafından layık görülen başarı belgelerini senato toplantısı öncesi takdim etmek istedik. Bu süreci başarıyla tamamlamamızı sağlayan gösterdikleri fedakârca çalışma için biz de üniversite senatosu adına çok teşekkür ediyoruz. Valiliğimizin de bu gayreti gördüğü için Valimize de teşekkür ediyoruz” dedi.

100’ ÜNCÜ YILI ÖDÜLÜNE LAİK OLANLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ
Senato toplantısı öncesi gerçekleşen törende Samsun Valiliğinin verdiği başarıbelgeleri 100’ üncü yıl koordinatörleri Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Vedat Ceyhan, Prof. Dr. Yusuf Demir, Prof. Dr. Kaya Tuncer Çağlayan, Prof. Dr. Metin Eker, Koordinasyon Sorumlusu OMÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Menderes Kabadayı, 100 ’üncü yıl Destek Hizmetleri görevlisi OMÜ Sağlık Kültür Daire Başkanı Güngör Kural, 100’üncü yıl Basın Sorumlusu OMÜ Kurumsal İletişim Koordinatörü Öğr. Gör. Mürsel Kan, 100’üncü yıl Araç Sorumlusu OMÜ Araç İşletme Müdürü İsa Bayram’a Rektör Sait Bilgiç tarafından takdim edildi.

MAZERET NEDENİYLE GELEMİYENLERİN BELGELERİ İLETİLDİ
Mazeretleri sebebiyle törende yer alamayan 100’üncü yıl Koordinasyon Sorumlusu OMÜ Genel Sekreter Yardımcısı Serap Sivrioğlu Sezer, OMÜ Grafik Tasarım Sorumlusu Hilal Hazinedar, Valilik Koordinasyon Görevlileri Arş. Gör. Ahmet Faruk Çeçen ve grafiker Serhat Kaya’nın isimleri törende tek tek okundu ve başarı belgeleri kendilerine iletildi. Tören başarı belgelerini alan öğretim üyeleri ve çalışanların hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.


Köksal ÖNER

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ