Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ÖZEL MEDİBAFRA HASTANESİNDEN SAĞLIK TURİZMİ’NDE ALMANYA AÇILIMI

Özel Medibafra Hastanesi Sağlık Turizmi dolayısıyla Almanya’ya giderek, hem sağlık yönünde hem de Samsun Bafra’mızın ismini duyurdu.

Özel Medibafra Hastanesi Sağlık Turizmi dolayısıyla Almanya’ya giderek, hem sağlık yönünde hem de Samsun Bafra’mızın ismini duyurdu.

Özel Medibafra Hastanesi Genel Müdürü Uzm. Dr. Şafak AYGÜL, Genel Cerrahi Uzmanımız Op. Dr. İzzettin KAHRAMAN, Avukat İsmail Arda ÖZEL, Sağlık Turizmi Yetkilisi Dr. Gamze KARA eşliğinde giden heyet Bafra’mızı ve Özel Medibafra Hastanesi Sağlık Turizmi dolayısıyla Almanya’da ismini duyurdu.

Özel Medibafra Hastanesi Genel Müdürü Uzm. Dr. Şafak AYGÜL ; “Sağlık turizmi giderek büyüyecek bir pazar olarak görülüyor. Artık sadece estetik için yurtdışından hasta gelmiyor. Örneğin, geçen yıl yurtdışından daha çok kanser, obezite, beyin cerrahisi, ortopedi ve göz gibi konularda hasta geldi.

Özel Medibafra Hastanesinin sağlık turizminde ne kadar büyük bir potansiyeli olduğunu anlarsınız. Bafra’mızın stratejik konumu, hastane ve insan kaynağıyla da sağlık alanında öne çıkıyor. “ ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ