Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

YÖRE ALİZE ET MARKET KASABI “ALAÇAM’A ET YEMEK İÇİN GELİNİR” SÖZÜNÜ GERÇEKTEN HAK EDİYOR

1986 yılında Alaçam’da Et sektöründe hizmet vermeye başlayan, YÖRE ALİZE ET MARKET KASABI, “Güvenilir Lezzet, Kaliteli Hizmet” sloganıyla çıktığı yolda ilk günkü azim ve kararlılığıyla yoluna devam etmektedir.

1986 yılında Alaçam’da Et sektöründe hizmet vermeye başlayan, YÖRE ALİZE ET MARKET KASABI, “Güvenilir Lezzet, Kaliteli Hizmet” sloganıyla çıktığı yolda ilk günkü azim ve kararlılığıyla yoluna devam etmektedir.

Alaçam’ın sevilen ve güvenilen kasabı Yöre Alize Et Market Kasabı sorumlusu Bayram KICIR, Et Ürünleri ile ilgili önemli açıklamalarda bulunarak şöyle konuştu;

“Yöre Alize Et Market Kasabı olarak, tamamı HELAL kesim ve HİJYEN koşulları altında hazırladığımız Et ürünlerimizi, siz saygı değer Alaçamlı, Bafralı ve Bölge halkımıza 33 yıldan günümüze kadar hoş görü ve sevgi ile sunmaktayız.

Günümüz koşullarında hijyenden uzak, toplumun dini hassasiyetlerini yok sayan bazı firmaların artması ne yazık ki, güvenilir et ve helal et olgusunu zaman zaman halkımızın karşısına getiriyor.

Biz, Yöre Alize Et Market Kasabı olarak öncelikle müşterilerimize satmış olduğumuz tüm et ürünlerimizi İslami esaslara göre kesilmiş olmasına büyük bir özen göstermekteyiz.

Konusunda uzman ve eğitimli personelimiz ile sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz.

Yöre Alize Et Market Kasabı olarak, Alaçam’da Kasap anlayışını tamamen değiştiren güvenilir ve kaliteli et ürünleri satan bir kuruluşuz.

Bir örnek verecek olursak;

Dana kıyma, dana saç kavurma, Köfte, Şişlik et, kemiksiz incik, Pirzola, Dana kontrafile gibi çeşit çeşit ürünleri bünyemizde bulunduruyoruz.

Dahası kuzu biftek, kuzu kıyma, kuzu pirzola, kuzu bonfile, kuzu şişlik et, kuzu bu fırın, beyaz et çeşitleri, tavuk eti, tavuk but, tavuk kanat, tavuk kelebek, tavuk sote, tüm tavuk, mangallık, organik tavukları günlük olarak halkımızın damak zevkine sunuyoruz.

Biz her zaman Alaçam’da güvenilir kasap olarak isim yaptık.

Et ve et mamullerimiz Alaçam’da Veteriner kontrolünde yapıldığı gibi satışa sunduğumuz Et ürünlerini bizzat kendimiz yetiştiriyoruz.” Dedi.

GÜNLÜK TAZE ET, KÖFTE VE MANGAL KEYFİ…

İşte Bayram KICIR’ ın ürettiği et ürünlerini bizzat kendisinden dinledik.

Gerçekten Yöre Alize Et Market Kasabının aynı zamanda Mangal, Aile Izgara Salonu bir üst katında bulunmaktadır.

Servisi hızlı ve güler yüzlü…

Lezzeti ise muhteşem…

Etler bu yörenin meralarında yetişen kendi ürünleri…

Yöre Alize Et Market Kasabı, çevrede tanınan bir yer…

Bafra Alaçam güzergahı üzerinde, Alaçam’ın hemen girişinde.

Alaçam’a et yemek için gelinir sözünü gerçekten hak ediyor…

YÖRE ALİZE ET MARKET KASABI

Tel: 0362 622 08 36 – Gsm: 0546 421 61 50

Beşyol Mevkii – ALAÇAM

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ