Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

SEVDAMIZ SAMSUN PLATFORMU’NDAN BAŞKENTTE DESTEK TURU

Sevdamız Samsun Platformu Yönetim Başkanı Nuri Seven, Ankara’da ziyaretlerde bulundu.

Sevdamız Samsun Platformu Yönetim Başkanı Nuri Seven, Ankara’da ziyaretlerde bulundu. Başkan Seven, ilk olarak Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever’i makamında ziyaret etti.

Yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Nuri Seven, Nurettin Sever’den de tam destek sözü aldı. Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Sever, Sevdamız Samsun Platformu’nun çalışmalarını yakından takip ettiğini ve güzel projelere imza atıldığını belirterek, çalışmalarında başarılar diledi. Sever, Başkan Nuri Seven’e sendika adına plaket takdim etti.

PROJELERLE İLGİLİ DE FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU
Platform Başkanı Nuri Seven’in ikinci durağı ise merkezi Başkentte olan Bir İyilik Yap Derneği Genel Başkanı Ahmet Yardımcı oldu. Başkan Seven, Yardımcı ’ya uygulamada olan sosyal sorumluluk projelerini anlattı. Seven ve Yardımcı, ortak yapılabilecek projelerle ilgili de fikir alışverişinde bulundu. Platform Başkanı Nuri Seven, “Ankara’da gerçekleştirdiğimiz ziyaretler olumlu geçti. Her geçen gün platformumuz hızla büyümeye devam ediyor” diye konuştu. Başkan Seven, ziyaret sonunda Ahmet Yardımcı’ya Samsun’un simgesi olan Onur Anıtı’nın biblosunu hediye etti.

Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ