Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,

‘HEPİMİZ BÜYÜK TÜRKİYE ETRAFINDA KENETLENMELİYİZ’

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, “Hiç kimseyi ayrıştırmadan, ötelemeden saygı ve sevgi içerisinde hizmetlerimizi sürdürmek zorundayız.

‘HEPİMİZ BÜYÜK TÜRKİYE ETRAFINDA KENETLENMELİYİZ’

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, “Hiç kimseyi ayrıştırmadan, ötelemeden saygı ve sevgi içerisinde hizmetlerimizi sürdürmek zorundayız. Hepimiz vatanımız için çok çalışmamız, kısır tartışmalardan, kirli oyunlardan uzak durup ve bozmamız, odak noktamız olan büyük Türkiye etrafında kenetlenmemiz gerekli” dedi.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti teşkilatlarının il ve ilçe bayramlaşma programlarına katıldı. Ardından Bayram Namazını Gürbüz Cami’nde kılan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, öğlen saatlerinde AK Parti İl Başkanlığı’nda gerçekleşen bayramlaşma programına katıldı. İlkadım İlçe Başkanlığı’na geçen Yılmaz, burada teşkilat ve parti üyeleriyle bayramlaştı. Balıkçı Fevzi olarak bilinen Fevzi Güler’i tedavi gördüğü Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesinde ziyaret ederek, sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Ziyaret sonrasında Yılmaz, Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Nihat Soğuk, Samsun Büyükşehir Belediyesi Eski Meclis Başkanvekili Turan Çakır, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi Şefik Sağlam ile birlikte Tekkeköy, Ayvacık, Salıpazarı, Terme ve Çarşamba ilçe başkanlıkların da gerçekleşen bayramlaşma programlarına katıldı.

‘HİÇ KİMSEYİ AYRIŞTIRMADAN, ÖTELEMEDEN GÖNÜLLERE KOŞMALIYIZ’
Açıklamalarda bulunan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti ailesinin büyük bir aile olduğunu, birlik beraberlik, kucaklaşma, sevgi ve gönül bağlarının çok güçlü olduğunu söyledi. Milletin içinden doğan bir partinin tek hedef noktasının vatanına, halkına hizmet olduğunu ifade eden Yusuf Ziya Yılmaz,” Geleceğe emin adımlarla ilerlemesi. Biz bir olduğumuz, birbirimize kenetlendiğimiz sürece aşamayacağımız hiç bir engel yok. Türk milleti olarak her bir ferdiyle bu bilinçle hareket etmemiz, hiç kimseyi ayrıştırmadan, ötelemeden saygı ve sevgi içerisinde hizmetlerimizi sürdürmek zorundayız. Hepimiz vatanımız için çok çalışmamız, kısır tartışmalardan, kirli oyunlardan uzak durup ve bozmamız, odak noktamız olan büyük Türkiye etrafında kenetlenmemiz gerekli. Bayramlarda nasıl herkes kucaklaşıyorsa, her günümüzü bayram olarak görmeliyiz. Türkiye kazandıkça, milletimiz kazandıkça her günümüz en büyük bayram” diye konuştu.

Ramazan ayının tüm bereketiyle geride kaldığını ifade eden Yılmaz, bayramların umut, özlem, sevgi, şefkat, merhamet, vefa, dayanışma gibi unsurları barındırdığının hiç unutulmaması gerektiğini de sözlerine ekledi.

Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ