Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

BELEDİYE BAŞKANLARI BİRLİĞİ’NDEN YILMAZ’A ZİYARET

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Belediye Başkanları Birliği Yönetim kurulu üyelerini ağırladı.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Belediye Başkanları Birliği Yönetim kurulu üyelerini ağırladı.

Belediye Başkanları Birliği Yönetim Kurulu üyeleri AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret etti.

YILMAZ, BELEDİYE BAŞKANLARINI AĞIRLADI
Yerel Yönetimler Ankara Koordinatörü Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Genel Merkezi’nde Belediye Başkanları Birliği Genel Başkanı ve Karabük Eski Belediye Başkanı Hüseyin Erer, Genel Sekreter Kırşehir Eski Belediye Başkanı Halim Çakır, Genel Muhasip ve Samsun Eski Gazi Belediye Başkanı Süleyman Kaldırım, Yönetim Kurulu üyeleri Kars Eski Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş, Ankara Gölbaşı Eski Belediye Başkanı Nasir Haşlak ile bir araya geldi.

‘KENDİLERİYLE İSTİŞARELERDE BULUNDUK’
Belediye Başkanları Birliği onur kuruluna seçilen Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, birlik üyeleriyle değerlendirme ve istişareler gerçekleştirdi. Ziyarette konuşan Yılmaz, “Ülkemize önemli hizmetleri bulunan eski belediye başkanlarımızın oluşturduğu birliğimiz bilgi birikim ve tecrübe paylaşımları ile katkılar sağlıyor. Birçok konuda kendileriyle istişarelerde bulunduk. Onur kurulunda bana da yer verilen birlik üyelerimize ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanları Birliği Genel Başkanı Hüseyin Erer ise belediyecilik alanında uzun yıllar hizmet eden ve önemli bir marka isim haline gelen Yusuf Ziya Yılmaz’la bir çok konuda önemli fikir alışverişinde bulunduklarını kaydetti.

Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ