Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

ÇTSO’DAN TEKSTİLKENT TOPLANTISI

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odasında Tekstilken konulu toplantı düzenlendi. Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, ”Çarşambamızın geleceği bizim çok önemli ve önemsiyoruz ”dedi.

Çarşamba AK Parti ilçe Başkanı Taner Özden, Çarşamba Terziler Odası Başkanı Enver Yılmaz ve Çarşamba’da tekstil işi ile uğraşan iş adamlarının katıldığı toplantıda ilçenin geleceği ele alındı.

‘ÇARŞAMBA’YA TEKSTİLKEN KURMA PROJEMİZ VAR’

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan yaptığı açıklamada, “Çarşamba Belediyesi olarak, kamu kurumları ve sivil toplum örgütleri ile bir birlik beraberlik oluşturduk, Çarşamba’nın ekonomisine katkı için birtakım projelerimiz ve çalışmalarımız var. Bu kapsamda çalışmalar yapmaktayız, Çarşamba’ya Tekstilken kurma projemiz var. Nasip olursa tüm tekstilcilerimizi yeni yapacağımız Tekstilken Alanına toplamayı düşünüyoruz. Proje kapsamında bölgenin en güçlü odalarından olan Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ettik ve tekstli işi ile uğraşan üyelerinin talep ve sıkıntılarını dinledik “dedi.

‘BİRLİKTE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNE GİTMİŞTİK’

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yılmaz, “ 2019 yılında gerçekleşen yerel seçimlerde Çarşamba Belediye başkanı olarak seçilen. Halit Doğan’a Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimiz ile birlikte hayırlı olsun ziyaretine gitmiştik. Ziyarette bizlere Tekstilken Projesi olduğundan bahsetmişti. Bu kapsamda biz de odamıza kayıtlı tekstil işi ile ilgilenen iş adamları ile istişareler yapmaktaydık. Konu ile ilgili olarak bir toplantı organize ederek sektörün ihtiyaç ve beklentilerini birlikte değerlendirdik. Var gücümüzle Projenin destekçisi olduğumuzu bilmenizi isteriz ve arıca bizle birlikte Çarşamba Belediye Başkanı Sayın Halit Doğan’a teşekkür ediyorum ”diye konuştu.

Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ