Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ALAÇAM ANAOKULU YİNE BÜYÜLEDİ

ALAÇAM ANAOKULU YİNE BÜYÜLEDİ

Alaçam Anaokulu tarafından Halk Eğitimim Merkezi konferans salonunda düzenlen Anneler Günü programı bu yılda gelenleri ile hem duygulandırdı hem eğlendirdi.

Alaçam Anaokulu altı ve İngilizce Kulüp Sınıfının yaptığı gösteriler ve sunumların büyülediği Etkinliğe Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Emniyet Müdürü Erol Can Keskin, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Jandarma Teğmen Samet Kuruçelik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Cansu Keskin Karaaslan, Toplum Sağlığı Müdürü Ertan Baş, Kurum Müdürleri, Şefler,Şehit aileleri, Öğrenci Velileri ve çok sayıda davetli katıldı.

‘ANNELERİMİZİN EMEĞİNİ ÖDEYEMEYİZ’

Bu yıl da Şehit ailelerini unutmadıklarının altını çizen Okul Müdürü Nagihan Çağlak Bay ,”Jandarma Komutanlığının desteğiyle Alaçam’da ikamet eden şehit ailelerinin katılımını sağlandığı programda Şehitlerimizi tanıtıcı sunum ve ardından askerlerin Şehit annelerinin ellerinden öpüp karanfil vermeleriyle salonda duygulu anlar yaşandı.Annelik bir ruh, bir şuurdur. Dünyada hiçbir varlığa bahşedilmeyen insanüstü duyguların bir gönülde toplanıp orada tezahür etmesidir. Bir kere tuttuğun o minicik eli, hayatın boyunca bırakmamak ve onu kimsenin sevemeyeceği kadar sevmektedir “şeklinde konuştu.

Köksal ÖNER

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ