Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

YABANCI DİL FUARINA  BÜYÜK İLGİ 

Gerek akademik gerekse sportif başarılarıyla son yıllarda adından söz ettiren Özel Artı Bilim Ortaokulu geçen yıl ilkini gerçekleştirdiği Yabancı Dil Fuarı’nın ikincisini dün gerçekleştirdi. Yine birbirinden ilginç projelerin sunulduğu Yabancı Dil Fuarı büyük ilgi gördü.

Okul bahçesinde yapılan açılışa çok sayıda veli ve davetliler katıldı. Davetliler, öğrencilerin hazırladığı İngilizce 40 oyun standını gezerek öğrencilerden bilgi aldı ve oyunlara iştirak ettiler. Çok zevkli anların yaşandığı oyunlarda kazananlar ödüllendirilirken yabancı dil seviyelerini de öğrenmiş oldular.
OYUNLA ÖĞRETİYORUZ…..
 Güzel bir gün geçirmenin mutluluğunu ifade eden Okul Müdürü Habib Alan, “Öğrencilerimizin hem eğlendiği, hem de yabancı dillerini oyunla pekiştirdiği fuarımızın ikincisinin yapmanın mutluluğu içindeyiz. Özellikle İngilizce Zümre Başkanımız İsa Semiz ‘in şahsında tüm emeği geçen öğretmenlerimizi ve 40 adet proje üreten öğrencilerimizi kutluyorum. Amacımız yabancı dili sevmek, geliştirmek ve oyunla öğretilmesini sağlamaktı. Bu fuarımıza büyük önem veren ve katılan velilerimizin olması bizleri mutlu etti. Bu tür çalışmalarımız devam edecektir ”dedi.
Fuara katılan veliler kendi çocuklarının eserlerini görünce mutlu oldular ve okul idaresine öğretmenlerine teşekkür ettiler.
Köksal ÖNER
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ