Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

ÇOCUK İHMAL VE İSTİSMARINA KARŞI BİLİNÇLİ ÇOCUK” PROJESİ KAPANIŞ TÖRENİ YAPILDI 

Vezirköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi Vezirköprü Meslek Yüksek Okulu işbirliği ile Karkucak İlkokulunun Koordinatörlüğünde yürütülen “Çocuk İhmal ve İstismarına Karşı Bilinçli Çocuk” projesi kapanış töreni Vezirköprü Belediye Kültür Merkezinde yapılan törenle gerçekleştirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demircan, Vezirköprü Meslek Yüksek Okulu Müdürü Kemalettin Şahin Kurum ve okul müdürleri öğretmenler ve öğrencilerin katıldığı programda proje çalışmaları anlatıldı ve konuk olarak Psikolog Mine Aktaş ve Dç. Dr. Yaşar Barut Dijital Bağımlılık ve Zararları konusunda bilgilendirme semineri verdiler. Daha sonra emeği geçenlere plaket ve belgeleri veridi.
GELECEĞİMİZİ ÖNEMSİYORUZ
Eğitimin her alnında büyük başarı elde ettiklerini vurgulayan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demircan, “Proje ile yaklaşık 120 Vezirköprü Meslek Yüksek Okulu öğrencisinin hazırladıkları 25 ayrı atölye ile okul öncesi ve ilkokul öğrencilerimize ulaşıldı. 10 hafta 10 merkezde toplamda 45 okulumuza ve 6 bin 300’e yakın öğrencimize eğitim verildi. Projede emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.
Köksal ÖNER
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ