Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

BAFRA İŞKUR MÜDÜRÜ YAKUP ERGENLİK’TEN VEDA

Bafra’nın sevilen, çalışkan İŞKUR Müdürü Yakup ERGENLİK’ in tayini çıktı.

Bafra’nın sevilen, çalışkan İŞKUR Müdürü Yakup ERGENLİK’ in tayini çıktı.

Aydın İŞKUR İL Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak tayini çıkan Yakup ERGENLİK veda mesajı yayımladı.

Yakup ERGENLİK mesajında;

“Herkese hayırlı ve bereketli günler dilerim.

Daha önce buradan Hizmet Merkezimiz faaliyetleri ile ilgili haberleri gönderiyordum.

Bu gün 7 Mayıs 2015 tarihinde görevlendirme ile başlamış olduğum Bafra İŞKUR Hizmet Merkezi Müdürlüğünden, 07.05.2019 tarihinde tarafıma Aydın İŞKUR İl Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak tayin yazım tebliğ edildi.

4 yılı bitirip 5. Yılıma girdiğim ve görev yaptığım Bafra’dan ayrılmanın hüznünü yaşamıyor değilim. Başkalarının Bafra ile ilgili yargılarını bilmem. Ben Bafra’da hep güzellik gördüm. Destek gördüm. Teşvik gördüm. Geldiğimiz günden bu güne değim her yıl üzerine mutlaka bir şeyler kattığımıza inanıyorum. Kamu Kurum ve Kuruluşları, Sivil Toplum Kurumları, İşverenlerimiz, danışanlarımız ve özellikle de yaptığımız tüm hizmetlerin duyurulması, tanıtımlarında daima yanımızda olan sizlerle uyumlu çalıştığımı düşünüyorum. Basın olarak etkinliklerimize katılımınız, kurum olarak yaptığımız tüm faaliyetlerimizde devletin verilen destek ve teşviklerinin geniş kitlelere yayılmasında desteğinizi unutmak mümkün değil. Bizlerin daima yanımızda oldunuz. Eksik veya hatalı bir durumumuzda gerek bizzat ziyaret ederek, gerekse telefonla arayarak katkı sağladınız. Yapılan tüm hizmetlerde emeğiniz var. Vefanın sadece bir semt ismi olmadığını idrak eden birisiyim. Tek tek ziyaret edebilme durumum olmadığından ( buradaki kusur benimdir. Affınıza sığınarak) size ancak buradan teşekkürlerimi arz ediyorum.

4 yıl boyunca gerek hizmet Merkezimize, gerekse şahsıma gösterdiğiniz sabır, teveccüh ve ilginizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Rabbim yar ve yardımcınız olsun.” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ