Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

ZİRAAT ODASI BAŞKANI TOSUNER’DEN RAMAZAN AYI MESAJI

ZİRAAT ODASI BAŞKANI TOSUNER’DEN RAMAZAN AYI MESAJI

Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman TOSUNER, Ramazan ayı nedeniyle bir mesaj yayınlayarak tüm İslam aleminin ve Bafralı hemşerilerinin Ramazan ayını tebrik etti.

On bir ayın sultanı olan Ramazan-ı Şerif´in, rahmet ve bereket ayı olduğunu ifade eden Osman TOSUNER, mesajında:

“Ramazan; Allah´a olan kulluk şuurunun derinden hissedildiği, kırgınlık ve dargınlıkların unutulduğu, milli birlik ve beraberliğin pekiştiği yardımlaşmanın, yoksula ve muhtaca uzanan ellerin arttığı, müstesna bir zaman dilimidir.

Bu ayda; güçsüze yardım etmeyi, küçüğü sevip büyüğü saymayı, kimsesize el uzatıp sahip çıkmayı, görmeyenin gözü, tutamayanın eli, konuşamayanın dili olmayı ve her şeyden önemlisi sevgi, hoşgörü, şefkat, iyilik dolu ve merhametli olmayı öğreneceğiz. “Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir´, “Tebessüm sadakadır” Hadis-i Şeriflerini daha iyi idrak edeceğiz” dedi.

TOSUNER: “Birlik ve Beraberlik İçerisinde Aşamayacağımız Hiçbir Engel Bulunmamaktadır”

Ülkemizin refah içinde olması ve hedeflerine ulaşmasının ancak birlik ve beraberlikle olacağını belirten TOSUNER, mesajının devamında;

“Ülkemizin refah içinde olması ve hedeflerine ulaşması ancak bir ve beraber olmaktan geçmektedir. Birlik ve beraberlik içerisinde aşamayacağımız hiçbir engel bulunmamaktadır.

Ramazan ayı, birlik ve beraberlik içinde bir millet olmamız için bizlere ayrı bir fırsat sunmaktadır.

Bu duygu ve düşünceler ile Ramazan´ın Ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa ve Bafralı hemşerilerimize huzur getirmesini Yüce Allah´tan niyaz ederim” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ