Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

SÖNMEZLER UNLU MAMÜLLERİ İŞLETMECİSİ MEHMET ÖZTÜRK’TEN RAMAZAN AYI MESAJI

SÖNMEZLER UNLU MAMÜLLERİ İŞLETMECİSİ MEHMET ÖZTÜRK’TEN RAMAZAN AYI MESAJI

Sönmezler Unlu Mamülleri İşletmecisi Mehmet ÖZTÜRK, Ramazan ayı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

ÖZTÜRK mesajında, vefalı bir dost gibi her yıl çeşitli muştularla bizi ziyaret eden, dünyaya güzellikler getiren, maneviyatın zirvelerde yaşandığı bir Ramazan’ı daha idrak edeceğimizi belirterek şunları söyledi:

“O, yeryüzüne gelirken, nice zenginlikler, bir davet sofrası gibi nice nimetler getirir. Rahmet, bereket, yardımlaşma, paylaşma, sabır, merhamet, birlik, beraberlik, dayanışma, sevgi, saygı gibi en ulvi değerler bu ayda kuvvetlenir.

Zira Ramazan; varlığın olanca güzelliklerinin, daha net bir şekilde, onu bekleyen, inanan insanların gönüllerine boşaldığı, onların ruhlarındaki inceliğin, letafet ve maneviyatın coşkuyla ifade edildiği bir teveccüh ve iltifat ayıdır. Ramazan’ın kendine has edasını gerçekten hisseden gönüllerimiz Ramazanlaşır. Günün her saatinde ve her mekânda, yaptığımız her işte onu hissederiz. Sahuruyla, iftarıyla, paylaşımıyla o özeldir.

Dünyamıza kısa süre gelip bizleri yücelten bu değerli zaman dilimini en iyi şekilde değerlendirmek, feyiz ve bereketinden yaralanmak ümidiyle tüm halkımızın Ramazan’ını tebrik ediyoruz.

Tüm insanlığın hiçbir ayrım olmaksızın Ramazan’ı birlikte idrak etmesini, iftarların, sahurların birleştiriciliğiyle güçlenmelerini arzu ediyoruz.

Ramazan ayının dünyamıza getirdiği tüm güzelliklerin kalıcı olması ve millet olarak birlik, beraberlik, kardeşliğimizin kuvvetlenmesine vesile olmasını temenni ediyoruz. Ramazan Ayının insanlık için, Müslümanlar için ve aziz milletimiz için ve Bafralı hemşerilerimiz için hayırlar getirmesini diliyoruz.” İfadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ