Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

İŞ ADAMI İBRAHİM BÖLÜK’TEN RAMAZAN AYI MESAJI

İŞ ADAMI İBRAHİM BÖLÜK’TEN RAMAZAN AYI MESAJI

Berrak Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı İbrahim BÖLÜK; Ramazan Ayı dolayısı ile mesaj yayımladı.

İş Adamı BÖLÜK mesajında;

“Hoş geldin 11 Ayın Sultanı Ya Şehri Ramazan. Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan-ı Şerif Milletimiz, İslam alemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Ramazan;  Allah´a olan kulluk şuurunun derinden hissedildiği, kırgınlık ve dargınlıkların unutulduğu, milli birlik ve beraberliğin pekiştiği yardımlaşmanın, yoksula ve muhtaca uzanan ellerin arttığı, müstesna bir zaman dilimidir.

Bu ayda; güçsüze yardım etmeyi, küçüğü sevip büyüğü saymayı, kimsesize el uzatıp sahip çıkmayı, görmeyenin gözü, tutamayanın eli, konuşamayanın dili olmayı ve her şeyden önemlisi sevgi, hoşgörü, şefkat, iyilik dolu ve merhametli olmayı öğreneceğiz. ‘Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir´, “Tebessüm sadakadır” Hadis-i Şeriflerini Ramazan Ayı vesilesi ile daha iyi idrak edeceğiz.

Ülkemizin refah içinde olması ve hedeflerine ulaşması ancak bir ve beraber olmaktan geçmektedir. Birlik ve beraberlik içerisinde aşamayacağımız hiçbir engel bulunmamaktadır.

Bu duygu ve düşünceler ile Ramazan´ın Ülkemize, İslam alemine ve bütün Bafra Halkımıza huzur getirmesini Yüce Allah´tan niyaz ederim.

Cenab-ı Allah ibadetlerimizi kabul eylesin, bizleri birlik ve beraberlik içinde Ramazan Bayramı’na kavuştursun. ”ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ