Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

ERKAN PİŞKİN’DEN RAMAZAN AYI MESAJI

ERKAN PİŞKİN’DEN RAMAZAN AYI MESAJI

Mali Müşavir Erkan PİŞKİN, Ramazan Ayı’nın, dargınlıkların unutulduğu, küskünlerin sona erdiği, birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği mübarek bir ay olduğunu belirterek, “Bu vesileyle dargınlıkları ve kırgınlıkları unutmalı, milletçe birlik ve dayanışmamızı daha da arttırmalıyız” dedi.

Mali Müşavir Erkan PİŞKİN, Ramazan Ayı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Mesajında, rahmet, mağfiret ve bereket ayı olan Ramazan-ı Şerifin bütün İslam alemine ve insanlığa hayırlı olmasını dileyen PİŞKİN,

“Huzur, yardımlaşma ve dayanışmanın yoğun olarak yaşandığı Ramazan Ayı’na ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Ramazan Ayı, dargınlıkların unutulduğu, küskünlüklerin sona erdiği ve birlik ve beraberlik duygularının pekiştirildiği mübarek bir aydır.

Bu vesileyle dargınlıkları ve kırgınlıkları unutmalı, milletçe birlik ve dayanışmamızı daha da arttırmalıyız. İçerisinde bin aydan daha hayırlı kadir Gecesini barındıran Ramazan Ayı’nın, şehrimize, ülkemize ve tüm İslam Alemi’ne hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyor, tüm hemşerilerimin Ramazan-ı Şerif’ini kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ