Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

İŞ ADAMI MUSTAFA SÖNMEZ’DEN BERAT KANDİLİ MESAJI

Sönmezler Grup LTD.ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sönmez mübarek Berat kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. 

Sönmezler Grup LTD.ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sönmez mübarek Berat kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

İş Adamı SÖNMEZ yayımladığı mesajında, “İslam alemi olarak Ramazan ayının müjdecisi olan mübarek Berat Kandiline kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Günahlardan arınmayı ve Allah’ın mağfiretine ulaşmayı, ilahi lütuf ve bereketlere erişmeyi, ifade eden SÖNMEZ, Berat Kandili, duaların kabul edildiği bereketli zaman dilimlerinden biridir. Böyle önemli gün ve geceler, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının da yoğun biçimde yaşandığı anlardır.

Bu önemli gecenin daralan kalplere aydınlık, zor durumda olanlara kolaylık vesilesi olması en büyük temennimizdir. Berat Kandili vesilesiyle ailemiz, çevremiz, milletimiz ve bütün insanlığa karşı olan görev ve sorumluluklarımızı yeniden hatırlayalım. Tüm dünyada eza ve cefa çeken Müslüman kardeşlerimizi de dualarımızdan eksik etmeyelim.

Bu duygularla, Bafralı hemşerilerimin ve tüm İslam aleminin Berat Kandilini kutluyor, bütün müminlerin affına vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ