Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

İBRAHİM BÖLÜK’TEN BERAT KANDİLİ MESAJI

BERRAT Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim BÖLÜK, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

BERRAT Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim BÖLÜK, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İbrahim BÖLÜK, İslam Aleminin Berat Kandilini kutlayarak, kandil gününün kırılan kalpleri onarma, dargınlık duvarlarını yıkma nefret ve intikam duygularının aşma günü olarak değerlendirilmesi gerektiğini söyledi.

BÖLÜK mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Berat Kandili, Ramazan ayının müjdecisi, Şaban ayının yarı gecesidir. Berat, borçtan, hastalıktan, suç ve cezadan beraat etme, kurtulma, günahlardan arınma, temize çıkma, ilahi af ve rahmete nail olmadır. Berat gecesi de diğer gecelerimiz gibi her birimiz için birer tefekkür, tezekkür ve yenilenme gecesidir. Berat, kırılan kalpleri onarma, dargınlık duvarlarını yıkma, kin, nefret ve intikam duygularını aşma günüdür.

İnsanlığın mukadderat programının çizildiği, bütün hikmetli işlerin ayırımının yapıldığı feyiz ve bereketiyle mübarek bir gece olan Berat gecesi, idrak ve şuur içinde ihya edebileceğimiz eşsiz bir arınma vesilesidir.

Cenab-ı Hakk’ın rahmet, bereket, af ve mağfiretinden azami derecede istifade etmek temennisiyle bu mübarek gecenin tüm hemşerilerimiz ve İslam alemi için her türlü sıkıntıdan kurtulmasına, barış ve kardeşlik duygularının, birlik ve beraberliğin kuvvet bulmasına vesile olmasını en kalbi duygularımla niyaz ediyorum.

Bütün hemşerilerimizin ve İslam dünyasının Berat Kandilini yürekten kutluyorum”  dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ