Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ÖĞRENCİLER POLİS ABİ VE ABLALARINI UNUTMADI

Samsun Özel Artı Bilim Ortaokulu öğrencileri huzurumuzun ve güvenliğimizin teminatı olan Polis abi ve ablalarını unutmadı.

ÖĞRENCİLER POLİS ABİ VE ABLALARINI UNUTMADI

Okul Müdürü Habib Alan, Müdür Yardımcısı İlyas Kaynar ve özellikle polis çocukları olan bir grup öğrenci ile birlikte kuruluşunun 174’üncü yıldönümü münasebetiyle Emniyet Müdürlüğüne bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret kapsamında Samsun Emniyet Müdürlüğüne giden öğrenciler Müdürlükteki polis abi ve ablalarının günlerini kutladıktan sonra, Samsun Personel Emniyet Şube Müdürü Harun Gökduman ile Emniyet Müdürü Ertan Kartal’a çiçek takdiminde bulundu. Emniyet Müdürleri de gelen öğrencilere çikolata ikramında bulunarak nazik ve anlamlı ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.

BİRLİKTE HAREKET EDECEKLER
Türk polis teşkilatının 174’üncü kuruluşu nedeniyle okul Müdürlüğü ile emniyet müdürlüğü arasında önümüzdeki eğitim öğretim yılını kapsayan genel anlaşma ve 10-30 Nisan 2019 tarihlerinde tüm polislerimizin çocuklarına uygulanmak özere özel eğitim indirim anlaşma mutabakatı yapılarak polislerimizin yararlanması kararı alındı. Öğrenciler polislik mesleğine ilgilerinin arttığı ve polislik mesleğinin ve polislerin sevecen tavırlarının kendilerinde olumlu intibalar uyandıklarını ifade ettiler. Ayrıca Türk polis teşkilatının 174’üncü kuruluş yıldönümünü kutlayan Okul Müdürü Habib Alan ve öğrenciler ise, Emniyet Müdürlerimize ve tüm Emniyet mensuplarına görevlerinde başarı dileklerinde bulundular.

Köksal ÖNER

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ