Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

MİLLÎ EĞİTİM BAKANI ZİYA SELÇUK OMÜ’DE

Programındaki ziyaretler ve etkinlikler dizisi vesilesiyle Samsun’a gelen Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç ve Üst Yönetim tarafından ağırlandı.

Tekkeköy’deki Yaşar Doğu Spor Salonu’nda düzenlenen “13’üncü Uluslararası Robot Yarışması”nın açılışına katılan Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, ardından beraberindeki Samsun Valisi Osman Kaymak, Bakanlık yetkilileri ve il protokolüyle OMÜ Rektörlüğünü ziyaret etti.

BAKAN SELÇUK’TAN TEŞEKKÜR
Rektörlük makamındaki ziyarette Bakan Selçuk öncelikle Üniversitenin şeref defterini imzalayarak duygu ve düşüncelerini aktardı. Samsun ve OMÜ’de bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Bakan Selçuk, gösterilen konukseverlik ve nezaketten ötürü Rektör Bilgiç’e teşekkür etti.

BİLGİLERİNİ PAYLAŞTILAR
Rektör Bilgiç ise Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’u, Samsun ve Üniversitede ağırlamaktan onur duyduklarını belirtirken, OMÜ’nün eğitim-öğretim vizyonu, yürütülen projeler ve geleceğe dönük hedeflerine ilişkin Bakan Selçuk’la istişarede ve bilgi paylaşımında bulundu. Ziyaretin sonunda Rektör Bilgiç, ziyaret anısı olarak Bakan Selçuk’a hediye takdim etti.

Köksal ÖNER

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ