Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

İBRAHİM BÖLÜK’TEN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

İBRAHİM BÖLÜK’TEN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

Berrak Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim BÖLÜK, “Mübarek Miraç Kandilinin feyiz ve bereketiyle yeryüzünü kuşatacağı bu gecenin, Müslümanların saadet ve selametine vesile olmasını diliyorum” dedi.

BÖLÜK, Miraç Kandili dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada, mübarek gün ve gecelerin önemine işaret etti. Allah’ın, İslam’la şereflenmiş tüm inananlar için sayısız kurtuluş fırsatı sunduğunu anlatan İbrahim BÖLÜK, Recep, Şaban ve Ramazan aylarının yanı sıra, bu ayları taçlandıran bütün kandillerin bu fırsatlardan olduğunu dile getirdi.

Özellikle Miraç Kandilinin, insanın manevi yükselişini sembolize etmesi bakımından önemli olduğunu dile getiren BÖLÜK,

“Allah, bu vesileyle bizleri Miraç’ın hikmetinden, faziletinden, feyiz, lütuf ve bereketinden istifade edenlerden eylesin inşallah” ifadesini kullandı.

Müslümanların dünyanın dört bir yanında zulüm altında olduğuna dikkati çeken İbrahim BÖLÜK, “Bu tablo göstermektedir ki; Müslümanların birliğe, beraberliğe ve kardeşlik duygularını güçlendirip kenetlenmeye ihtiyacı var.

Birlikte rahmet, ayrılıkta ise gazabın olduğuna inanmış ve bu hakikate iman etmiş bir millet olarak, Üç Aylar’ın ve dolayısıyla birbirinden mübarek kandillerin bizi birleştirmesi ve güçlendirmesi, şüphesiz öncelikli duamızdır.

Âlemleri yaratan Allah, bu kutlu Miraç Kandili’ni inşallah kurtuluşumuza vesile kılar.

Bu duygu ve düşüncelerle Bafralı hemşerilerimin mübarek Miraç Kandili’ni tebrik ediyor; sağlık, sıhhat, huzur, barış, kardeşlik ve esenlikler diliyorum.” İfadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ