Sönmezler Fırın
Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

İŞ ADAMI RAUF KARADENİZ’DEN 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJI

Bafra Hal Esnaflarından genç İş Adamı Rauf KARADENİZ, 18 Mart Çanakkale Zaferi nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Bafra Hal Esnaflarından genç İş Adamı Rauf KARADENİZ, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 104. Yıldönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 104. Yıldönümü nedeniyle mesaj yayımlayan İşadamı KARADENİZ,

“Çanakkale Destanı, bir milletin bütün dünyaya karşı onurunu, şerefini, namusunu ve bağımsızlığını kanının en son damlasına kadar nasıl koruduğunu gösteren emsalsiz bir şahlanış destanıdır.

Tarihimizde unutulmaz iz bırakan 250 bini aşkın şehidimizin ve yüz binlerce gazimizin bizlere armağan ettiği bir destanın Çanakkale zaferinin 104. yıldönümünü büyük bir gururla kutluyoruz.

Çanakkale Zaferi, vatan topraklarımıza göz diken ve işgale kalkışan devletlere bunun hiçbir zaman gerçekleşemeyeceğini göstermiş ve Kurtuluş Savaşımızın kazanılmasına zemin hazırlayarak çökmek üzere olan bir İmparatorluğun küllerinden yeni bir devletin doğacağı müjdesini vermiştir.

’Ya istiklal ya ölüm’ diyen bir millet sadece tarihe altın harflerle yazılan bir zafer elde etmekle kalmamış bu zaferle birlikte geleceğini de kazanmıştır. Çanakkale Zaferi,Türk Milleti’nin tarihin hiçbir aşamasında bağımsızlık ve özgürlüğünden ödün vermeyeceğini bütün dünyaya göstermiş ve kendisine vurulmak istenen esaret zincirlerini parçalayıp atmıştır.

Çanakkale Zaferimizin 104. yıldönümü dolayısıyla bizlere bu vatanı emanet eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, şehitlerimize Cenabı Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, hepimizin bu onurlu gününü kutluyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ