Sönmezler Fırın
Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BİRLİK VE BERABERLİK OLMA ZAMANI!

Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin

BİRLİK VE BERABERLİK OLMA ZAMANI!

Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin ,”Yılport Samsunspor tarihinin en kötü sezonuyla kapattığımız geçen yılın ardından, kabustan uyanmamıza ve tekrar hayaller kurmamıza imkan sağlayan başkanımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Girdikleri bu kavgadan alınlarının akıyla çıkacaklarına hiç şüphem yok. 8 final maçımız kaldı ve bunların 5 tanesi evimizde oynayacağız. Artık vakti gelmedi mi? “dedi.

‘GÜÇLÜ BİR ŞEHİR OLDUĞUNU ORTAYA KOYALIM’
Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin ,”Şehr-i Samsun’u bayraklarla süsleyelim, kentimizi sevdamız olan Samsunspor’umuzun renkleriyle donatalım. Armamıza bağlılığımızı dosta düşmana gösterelim. Şehrimizin ne kadar güçlü olduğunu, Samsunsporumuzun arkasında güçlü bir şehir olduğunu ortaya koyalım. Samsunspor için mücadele eden yürekli koca bir şehir olduğunu tüm ülkeye gösterelim” diye konuştu.

‘TRİBÜNLERİ KIRMIZI BEYAZ İLE DONATACAĞIZ’
17 Mart 2019 Pazar günü kendi sahamızda oynayacağımız Bayrampaşa maçı, bu anlamda bizim için son derece önemli olduğunu işaret eden Şahin,” 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Gününün bir gün önce gerçekleştireceğimiz bu önemli maç öncesinde, stadyum girişinde tüm taraftarlarımıza şanlı Türk Bayrağımızı ve Arma’nın Peşinde projesi bayraklarını dağıtacağız. Tribünleri kırmızı beyaz ile donatacağız. Yine bu bayraklarla da maç sonrasında şehrimizi donatacağız. Tüm hemşerilerimizi, sevdamız olan Samsunsporumuza destek olmaya ve bu coşkuyu paylaşmaya davet ediyoruz. Armaya adanmış hayatlar için, ömründen verenler için, “Arma’nın Peşinde’ bir şehir… dedi.

Köksal ÖNER

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ