Sönmezler Fırın
Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

İYİ PARTİ BAFRA İLÇE BAŞKANI AYDOĞAN YILMAZ’DAN BASIN AÇIKLAMASI

İYİ PARTİ BAFRA İLÇE BAŞKANI AYDOĞAN YILMAZ’DAN BASIN AÇIKLAMASI

İYİ PARTİ BAFRA İLÇE BAŞKANI AYDOĞAN YILMAZ’DAN BASIN AÇIKLAMASI

CHP İLÇE BAŞKANI’nın basında çıkan açıklamaları gerçeği yansıtmamaktadır. CHP İlçe Başkanı’nın bu düşünceye neye dayanarak sahip olduğunu anlamış değiliz.

İYİ PARTİ BAFRA TEŞKİLATI olarak Belediye Başkan Adayımızı tanıtırken İyi Parti Belediye Başkan Adayı Rızvan AKSOY,İyi Parti Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı Hayati TEKİN olarak tanıtıyoruz.

Gittiğimiz Sivil Toplum Örgütlerinde , Esnaf  ziyaretlerinde ve köylerde bazı öz eleştirilerle karşılaşıyoruz.Teşkilatlara ve adaylara veya sürecin neden böyle olduğuyla ilgili eleştiri yapmıyoruz.İttifakın Bafra’da neden olmadığıyla ilgili olarak kimseyi suçlamıyoruz.

Genel merkezlerin böyle taktir  ettiğini söylüyoruz.İyi Parti olarak hiçbir yerde etik olmayan bir davranışta bulunmadık.Bu hoş olmayan istinatınTürkiye ‘nin bir çok yerinde ittifak yaptığımız bir Partinin İlçe Başkanından açıklama gelmesi bizleri üzmüştür.

İYİ PARTİ iyilik , hoş görü ,samimiyet gibi değerleri taşıyan bir partidir.Toplumun her katmanlarını bu değerlerle kucaklamaya devam edeceğiz.

31 MART yerel seçimlerinden sonra Bafra İyi Parti Belediye Başkan adayımız Rızvan AKSOY ve Büyük Şehir Belediye Başkan Adayımız Hayati TEKİN ile Bafra ve Samsun’da inşaallah Belediyelerde de iyilik hareketini başlatacağız.

 

 

 

İYİ PARTİ BAFRA İLÇE BAŞKANI

Aydoğan YILMAZ

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ